סידורי הושבה לחתונה

חשבתם שלערוך רשימה של מוזמנים לחתונה כולל לסנן ולצמצם אותה זו המשימה הקשה ביותר? כנראה שעדיין לא עשיתם סידורי הושבה

כשתגיעו ל"עניין" פתאום תגלו שהמורכבות והאתגר רק מתחילים. דודה א' לא מדברת עם דודה ב' ולא מוכנה לשבת בקרבתה. בתוך חבורת החברים שלכם יש זוג שבדיוק נפרד וממש לא כדאי לשים אותם באותו השולחן, וגם בקרב הקולגות בעבודה יש עניינים כאלה ואחרים. אז כן, המשימה של סידורי ההושבה בין המאתגרות ביותר בארגון החתונה אבל אפשר להגיש שבזכות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים היא מאתגרת פחות מבעבר.
בין מגוון השירותים שאנחנו מציעים לזוגות מתחתנים תמצאו אצלנו סידורי הושבה דיגיטליים בקלות ובמהירות!

אפליקציה לסידורי הושבה לחתונה - איך זה עובד?
יש כיון מגוון רחב של פתרונות דיגיטליים לסידורי הושבה באירועים כולל אפליקציות, תוכנות, חברה חיצונית שתעשה את זה עבורכם ועוד. בין מגוון הפתרונות שאנחנו מספקים לזוגות שמארגנים חתונה אנחנו מציעים גם שירות דיגיטלי מתקדם של סידורי הושבה. אנחנו מזמינים אתכם להתנסות בפתרון החדשני ולראות כיצד המשימה של סידורי הושבה הופכת למורכבת הרבה פחות. כל מה שתצטרכו הוא להכין את רשימת המוזמנים, להכניס נתונים כאלה ואחרים (למשל מי לא יכול לשבת עם מי) ובתוך זמן קצר תקבלו סידורי הושבה מוכנים. כמובן שתוכלו לשנות אותם ולעדכן לפי הצורך , אבל את הבסיס הגדול תעשה התוכנה בשבילכם וכל השאר יהיה קל יותר.

כמה עולה לעשות סידורי הושבה דיגיטליים?
שיטוט קצר ברשת יחשוף אתכם להמון אפליקציות ותוכנות חינמיות לסידורי הושבה לצד פתרונות דיגיטליים שהעלויות שלהם משתנות. הבחירה אם להשתמש בפתרון ללא עלות או פתרון אחר היא כמובן שלכם , וגם אצלנו ב-WEDIX  יש אפליקציה מתקדמת לסידורי הושבה במחיר שפוי. המחירים נעים סביב עשרות שקלים למאות שקלים (תלוי בשירותים הנוספים שתבחרו), אבל חשוב לבחון את הזמן שאתם חוסכים בשימוש באפליקציה הזו ולהבין שהזמן שלכם שווה הרבה כסף ולכן מדובר בהוצאה משתלמת מאוד.

שליחת סמס עם מספר שולחן לאורחים לפני החתונה
לאחר שתשלימו בהצלחה את סידורי ההושבה אתם אמורים לכאורה להכין פתקים עם מספרי השולחן ולחלק אותם לאורחים שמגיעים לאירוע שלכם. אנחנו מציעים פתרון מתקדם וחדשני שבו נשלח בהודעות סמס את מספר השולחן ישירות לנייד של האורחים עוד לפני החתונה. זה יחסוך להם לעמוד בתור לקבלת הפתק עם מספר השולחן ולכן זה יחסוך להכין עמדה מיוחדת של פתקי הושבה וכמובן מישהו שיעמוד בה. אל תוותרו על זה!
Our worldwide projects