מספר שולחן לנייד

בין מגוון השירותים שאנו מציעים לזוגות מתחתנים, תמצאו אצלנו שירות ייחודי ומתקדם של שליחת מספר השולחן לנייד של האורחים, עוד לפני שהם מגיעים לאולם. קל, פשוט , יעיל ובעיקר עושה טוב למוזמנים שלכם.

מכירים את זה שאתם מגיעים לחתונה של חברים או משפחה, שמחים ונרגשים לפגוש את בעלי השמחה, מתים לשתות או לנשנש משהו, ואז אתם נכנסים לאולם וצריכים להמתין בתור של הסידורי הושבה רק כדי לגלות באיזה שולחן אתם? עכשיו, כשאתם מהצד השני ואתם בעלי השמחה, אנחנו ממליצים לכם לחסוך לאורחים שלכם את כל "הכיף" הזה.

שליחת מספר שולחן לאורחים לפני החתונה - האם זה באמת כזה נחוץ?
את השאלה הזו שואל את עצמו כמעט כל זוג שמתכנן חתונה ומנסה לחסוך פה כמה שקלים ופה עוד כמה שקלים. ובכן, התשובה היא לא חד משמעית ובסופו של דבר (כמו שאר הוצאות החתונה) זה לגמרי נתון לשיקולכם. כמובן שגם הזוגות שהתחתנו בעבר הסתדרו בלי ששלחו לאורחים שלהם מספר לשולחן לטלפון הנייד, אבל זה מסוג הדברים הקטנים שמשדרגים את החוויה של המוזמנים בגדול. זה חוסך להם זמן של עמידה בתור לפתקי ההושבה, ההודעה נשמרת אצלכם בנייד וכל מה שהם צריכים זה להיכנס לאירוע ולצעוד בכיף ישירות לשולחן שלכם. אם תשאלו אותנו, זה בהחלט נחוץ!

עלויות חבילות סמס לחתונה כולל שליחת מספר שולחן לנייד
כיום מקובל לרכוש "חבילות סמס לחתונה" שכוללות בתוכן מספר דברים: שליחת הזמנה, שליחת כתובת בוייז למקום החתונה, שליחת מספר שולחן ושליחת אישור הגעה. תוכלו ליצור את החבילה הדרושה לכם בעצמכם ולהסיר את השירות שאינו נחוץ לכם. אלא שמחירי החבילות כיום הם משתלמים ביותר ותוכלו להכניס לחבילה גם את השירות של שליחת מספר השולחן לאורחים לפני החתונה. מדובר על כמה מאוד שקלים לחבילה שיכולה לחסוך לכם הרבה זמן בכתיבה של פתקי הושבה ובהצבה של מישהו שיחלק אותם באולם.

אתם תתנו לנו את מספרי הטלפון - אנחנו נדאג לכל השאר!
אז אחרי ש(כנראה) הצלחנו לשכנע אתכם, נשאר רק לספר לכם איך זה עובד. ובכן, אתם תתנו לנו את מספרי הטלפון של האורחים ואנחנו נדאג להפיץ להם את כל המידע שתבחרו להכניס לחבילת ההודעות שתבחרו. כדי שלא נציף אותם בהודעות, נוכל "לאחד" הודעות ולשים את מספר השולחן באותה ההודעה של הלינק לווייז עם הכתובת (או כל מידע אחר שתבחרו). ההודעה תישלח ישירות לניידים של האורחים שלכם ותישמר אצלם. כשהם יגיעו לאירוע הם יפתחו אותה ויהיה להם את המספר באופן זמין ונוח.
Our worldwide projects