מתנות באשראי לחתונה

פקרטי, מתקדם, נוח - והכסף בחשבון תוך זמן קצת

בואו נדבר רגע על הכסף שתקבלו כמתנות לחתונה. נכון שזה לא ממש נושא פופולרי לדבר עליו ושכל אחד צריך להביא לפי יכולתו וכו' אבל בואו, בסופו של דבר כולם רוצים לכסות את החתונה שלהם וגם להישאר עם קצת עודף וזה בסדר גמור להגיד את זה. בעידן בו מרבית התשלומים שלנו מתבצעים באשראי או באפליקציות כאלו ואחרות (ומעטים התשלומים שמתבצעים במזומן), זה לגמרי טבעי שגם המתנות בחתונה יעברו לאשראי. זה נוח יותר לאורחים שלכם (וגם לכם), זה פרקטי, זה מתקדם , זה חוסך זמן ויש לזה עוד שלל יתרונות. בחבילת השירותים שאנו ב-WEDIX מציעים לחוגגים תמצאו אצלנו גם אפשרות של מתנות באשראי.

אפשר לשלם לפני האירוע ולבוא לחתונה בראש שקט ובלי תיק
שירות תשלום מתנות באשראי שלנו הוא חדשני ומתקדם ואינו דומה לעמדות תשלום באשראי שנמצאות באירועים. השירות הוא באמצעות האפליקציה בלבד ואפשר לבצע את התשלום מהרגע שבו תעבירו את הלינק לאורחים שלכם. זה אומר שהם יוכלו לשלם לפני האירוע ולהגיע לחתונה ברוגע ובכיף. בלי לחכות בתור לכספת או לעמדת תשלומים באשראי ובלי להתעסק בכסף בערב החתונה. היתרון הוא גם עבור אורחים שלא יכולים להגיע לאירוע אבל כן רוצים להעניק מתנה וכך הם יכולים לעשות את זה בקלות וביעילות.

תשלום מהיר ונוח - גם לכם וגם לאורחים
אפליקצית המנות באשראי של WEDIX פותחה על ידי מומחים במטרה להיות נוחה לשימוש גם ידי כאלו שלא עושים שימוש תדיר באפליקציות. פיתחנו ממשק פשוט ונוח שמאפשר לתת את המתנה באמצעות האשראי בצורה מהירה ונוחה מאוד ( גם למי שיש לו רתיעה מטכנולוגיה!). הכסף יועבר ישירות אל חשבון הבנק של החוגגים עם פירוט מלא של הסכומים ומי שנתן אותם בצורה מסודרת וברורה.

אופציה לתשלום מתנה לאירוע באשראי
ידעתם ששירות מתנות באשראי מאפשר לאורחים לחלק את הסכום שהם נותנים לתשלומים? לכם, החוגגים, זה יגיע בתשלום אחד כך שלא תרגישו בהבדל. מי שמעט לחוץ בכסף, אבל כן רוצה לתת סכום מכובד, יוכל לחלק את התשלום באשראי וזה יקל עליו בצורה משמעותית. יתרון גדול מאוד גלחוגגים שייהנו מסכומי מתנות גבוהים יותר וגם לאורחים שיוכלו ליהנות ממרווח נשימה.
Our worldwide projects