מתנות באשראי

מביאים את יתרונות הדיגיטל גם למתנות שתקבלו באירוע

היתרונות של הסיפור הזה הם כל-כך רבים והבולטים שבהם הם האפשרות לשלם בתשלומים (בעלי השמחה מקבלים את הסכום בבת אחת!) והעובדה שזה חוסך את הצורך להוציא מזומן או להשתמש בצ'קים.

איך פעם לפני אירועים ושמחות היינו צריכים למצוא כספומט קרוב או לאוורר את פנקס הצ'קים שלנו. היינו צריכים לתכנן מראש את ההוצאות החודשיות ובעיקר להתכונן להורדה של כל הסכום מהחשבון שלכם במכה אחת. אם יצא לכם ללכת לאירועים בשנתיים האחרונות בטח התוודעתם לאפשרות של מתנות באשראי. בפעם הבאה שאתם מוזמנים לאירוע בידקו אם יש שם אפשרות לשלם את המתנה באשראי ואם אתם מארגנים אירוע בקרוב, דאגו שתהיה אופציה כזו אצלכם!

מתנות באשראי באירועים - טוב לבעלי השמחה וטוב לאורחים!
כשרק נכנסה האופציה של מתנות באשראי באירועים אנשים רבים הרימו גבה והיו מעט סקפטיים, אבל עם הזמן הבינו כל הצדדים (גם בעלי השמחה וגם האורחים) שמדובר באופציה מנצחת. זה מקל גם על האורחים שלא צריכים להתעסק עם מזומן או צ'קים ויכולים להגיע לאירוע בראש שקט, וגם לבעלי האירוע שמקבלים את הכסף ישירות לחשבון הבנק שלהם. זוהי אפשרות מתקדמת שחוסכת זמן , מאפשרת לשלם בתשלומים נוחים ומטיבה עם כולם.

כל האפשרויות לתשלום מתנות באשראי באירועים
בהתחלה האפשרות המקובלת הייתה של עמדת תשלומים באשראי באירועים. למעשה בכניסה לאירוע הייתה ממוקמת מכונה שדומה לכספומט והאורחים היו מעבירים את כרטיס האשראי במקום. אצלנו ב-WEDIX אנחנו מציעים אופציה מתקדמת יותר  של שליחת לינק עם אופציה לשלם באשראי עוד לפני האירוע (או במהלכו) מכל מקום ולנוחיות האורחים. כל המוזמנים מקבלים לינק לטלפון הנייד שלכם ויכולים לשלם בצורה מהירה ונוחה את המתנה שהם בוחרים. קל, מהיר ויעיל במיוחד.

מתנות באשראי עם WEDIX - הבחירה הטובה ביותר לאירוע שלכם
בין מגוון השירותים שאנחנו ב-WEDIX מציעים יש גם שירות מתקדם של מתנות באשראי. שלא כמו בעבר, אנחנו לא מציבים עמדות תשלום באירועים, אלא שולחים מבעוד מועד לינק לתשלום באמצעות הטלפון הנייד (או המחשב). זה מאפשר גם לאורחים שלא יכולים להגיע לאירוע אבל כן רוצים לתת מתנה להעביר אותה בקלות. יש גם כמובן אפשרות לחלק את המתנה לתשלומים והכסף נכנס ישירות לחשבון הבנק של בעלי השמחה. האפליקציה מאובטחת ועומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחת מידע והשימוש בה נוח ופשוט גם לאורחים שלא חזקים במיוחד בטכנולוגיה.
Our worldwide projects