אישורי הגעה לחתונה בטלפון

אם חשבתם שאתם יכולים להסתדר בלי השירות המעולה שלנו- אספנו לכם כמה סיבות שבטוח לא חשבתם עליהם לפני שחשבתם שתוכלו להסתדר לבד.

כולנו זוכרים איך פעם תכננו חתונות. בעבר, אישור הגעה לאירוע הצריך את מארגני האירוע להושיב מישהו נחמד ליד טלפון ורשימות בלתי נגמרות של מוזמנים, שאליהם היה צורך להתקשר ולשאול האם הם מתכננים להגיע לאירוע. כמובן שחלק גדול מהאנשים שברשימה כלל לא ענו לטלפון, והיה צורך לסמן אותם בנפרד, ולחזור אליהם מאוחר יותר. חלק מהמוזמנים, אישור הגעה כתוצאה מאי נעימות מהמזמינים, למרות שכלל לא תכננו להגיע, מה שגרם למארחים להוצאות שהיה ניתן לחסוך- כי הם שילמו על מנות מיותרות, למרות שלא היה בהן צורך. העידן הטכנולוגי של 2023, מאפשר לכולנו לחיות בנוחות רבה מאי פעם. אנחנו בWEDIX ❤ מאפשרים לכם לתכנן אירוע ולהנות משירותי החברה שלנו לאישורי הגעה מהמוזמנים, אותם יוכלו לאשר בקלות ובנוחות מהטלפון הנייד שלהם- באמצעות קישור שישלח אליהם לוואצאפ או ב SMS וגם אפילו בחיוג קולי עם מערכת חכמה שתדע לקבל מהם תשובה בשיחת טלפון.

מקבלים מידע אמין וחוסכים אי נעימות
כפי שציינו - בעבר אנשים היו מאשרים את השתתפותם ללא כוונה אמיתי להגיע, רק בגלל שלא היה להם נעים מהמזמינים. כשנעזרים ב WEDIX - זה קורה, אבל פחות. מדובר בחברה חיצונית, כך שהמוזמנים מרגישים בנוח לומר את האמת ולסרב להשתתפות. ואילו אתם מקבלים ממנו מידע אמין תדעו בדיוק כמה אנשים מתכננים להגיע.

מסדרים מקומות ישיבה בקלות ובנוחות
בעזרת המידע שתקבלו בשלב מוקדם תוכלו לתכנן את סדר הישיבה באירוע, כשאתם יודעים בדיוק מי מגיע ומי לא. הרשימות הדיגיטליות שתמצאו באתר של WEDIX יאפשרו לכם להבין בדיוק מה עומד לפניכם ולהיערך מבעוד מועד.

שירותים נוספים שתקבלו רק בWEDIX
את שאר השירותים הדיגיטליים של WEDIX לא תוכלו לעשות לבד… אצלנו תוכלו לעצב הזמנה דיגיטלית בעיצוב אישי, תוכלו לקבל שירות של קבלת מתנות באשראי ממשתתפי החתונה, אותם יוכלו להעניק לכם באמצעות לינק ייעודי, וגם לשלוח תזכורות אוטומטיות לאורחים ביום האירוע עצמו. ויש עוד מגוון שירותים שיחסכו לכם המון זמן וכאבי ראש. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את במידע המפורט שיעזור לכם לחגוג בצורה הכי נוחה שאפשר!
Our worldwide projects