שירות וידוא הגעה לחתונה

כמעט כל הזוגות שמתכננים חתונה מתכננים גם וידוא הגעה לאירוע שלהם ובוחרים להוציא על כך כסף ולבזבז על כך זמן. בשורה התחתונה: זה בהחלט משתלם!

אפשר לדלג עליו ולסמוך על האורחים שלכם וכך לחסוך לעצמכם זמן וגם קצת כסף, אבל בתכלס? זה לא באמת כדאי. אישורי הגעה מאפשרים לכם לדווח נתונים מדויקים לאולם ולהימנע מהוצאת כספים שאיש לא יכסה אותם. אז איך עושים וידוא הגעה לחתונה? מהי הדרך הזולה ביותר? מהי הדרך המדויקת ביותר? ואיך תעשו את כל הסיפור במינימום בזבוז של הזמן היקר שלכם? קודם כל טוב שהגעתם אלינו! אנחנו ב-WEDIX מציעים מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לארגון אירועים בכלל וחתונות בפרט וביניהם גם דרכים יעילות ומדויקות לבצע וידאו הגעה.

שיטות ודרכים לביצוע וידאו הגעה לחתונה
השיטה הוותיקה (שעדיין קיימת ומקובלת) היא השיטה שבה אתם (הזוג המתחתן) מבקש מחברים ובני משפחה לבצע עבורכם שיחות טלפון לוידאו הגעה. למעשה אתם מחלקים את רשימת האורחים בין החברים שנרתמו לעזור לכם וכל אחד מהם מתקשר למספר המוזמנים שהוא קיבל. את הנתונים הם צריכים לעדכן בטבלה שלכם וכך אתם יודעים כביכול מי מגיע לאירוע שלכם. הדרך החדשנית יחסית והמתקדמת יותר היא לבצע אישורי הגעה באמצעות הודעות סמס שנשלחות לכל האורחים שלכם והם נדרשים להקיש את המספר המבוקש ולעדכן האם הם מגיעים או לא. ישנה דרך נוספת שמיועדת למי שאין לו זיקה טכנולוגית או אפשרות להודעות סמס (טלפון כשר למשל). בדרך הזו מבצעים שיחות קוליות שהמוזמנים יכולים להשיב אליהן בהקשה של ספרה. שתי השיטות האחרונות מתבצעות על ידי חברה חיצונית (ולא על ידי הזוג עצמו) והן כרוכות בעלות מסוימת שמשתנה מחברה לחברה.

מהי הדרך החסכונית והיעילה ביותר לאישורי הגעה לחתונה?
הדרך החסכונית ביותר היא כנראה השיטה המסורתית לפי חברים ובני משפחה נרתמים לעזרתם ועושים זאת בהתנדבות וללא עלות. ולמרות שזה לא כרוך בתשלום מצדכם זו כנראה הדרך הכי פחות יעילה. מהניסיון שלנו אישורי הגעה שמתבצעים כך הם לא מדויקים ולא אמינים מספיק והנתונים שהזוגות מדווחים לאולם לוקים בחסר. וידאו הגעה על ידי חברה חיצונית שמתבצע בהודעות סמס או שיחות קוליות זו הדרך היעילה והמדויקת ולמרות שהיא כרוכה בעלות כספית מצידכם בסופו של יום היא חוסכת לכם זמן רב וגם כסף.

חברות מומלצות לביצוע אישורי הגעה לחתונות
פועלות כיום בשוק מספר רב של חברות שמציעות אישורי הגעה לחתונה בחבילות של הודעות סמס. חלק מהן טובות יותר וחלק פחות ותוכלו אפילו למצוא חברות או אתרים שמציעים את השירות בחינם. ההמלצה שלנו היא לבחור בחברה עם המלצות של זוגות מתחתנים שדיווחו שהשירות אמין, מקצועי, מדויק ונוח לשימוש (ספוליר: חברות שמציעות חינם כנראה לא יספקו שירות כזה). אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו ב-WEDIX ולשמוע על שלל הפתרונות המתקדמים שאנחנו מציעים לוידואי הגעה ולתכנון חתונה.
Our worldwide projects