חברת אישורי הגעה לחתונה

חברות אישורי הגעה מציעות את שירותיהן בכך שהן יעשו עבורכן את המשימה הזו תמורת סכום מסוים. אמנם מדובר בעלות נוספת שכביכול תוכלו לחסוך אלא שההקלה בלתת את זה למישהו אחר היא כל-כך גדולה כך שזה לחלוטין שווה את הכסף.

אחרי שבחרתם שמלה וחליפה, סגרתם אולם, הזמנתם את כל האורחים נשאר לכם רק לחכות בהתרגשות לאירוע! אה, בעצם יש עוד משימה חשובה והיא לדאוג שכולם יגיעו לאירוע ולא יפספסו את היום החשוב שלכם. קוראים לזה "אישורי הגעה" וזוגות רבים שהתחתנו יגידו לכם שזו המשימה המעיקה ביותר ושאין בה שום דבר מרגש. אלא שעם השנים הומצאו שלל פתרונות מתקדמים שמאפשרים לעשות אישורי הגעה בקלות ובמהירות ומבלי לשבור את הראש על כך.

אישורי הגעה באמצעות הודעות סמס
אחת הדרכים הכי פופולריות כיום לביצוע אישורי הגעה היא באמצעות הודעות סמס. מדובר בהודעה שנשלחת לכל המוזמנים שלכם כאשר הם נדרשים להשיב באמצעות הקשת סיפרה האם הם מגיעים או לא לחתונה שלכם. את התשובות והנתונים אתם מקבלים ישירות אליכם מה שמאפשר לכם לתכנן בקלות ובמהירות את האירוע, לעדכן את האולם ולתכנן את סידורי ההושבה. זו הדרך היעילה והנוחה ביותר והמציאות בשטח מראה שגם עבור המוזמנים זו הדרך הנוחה ביותר לעדכן האם הם מגיעים לאירוע או נעדרים ממנו.

חברה לאישורי הגעה באמצעות שיחות קוליות
למרות שאישורי הגעה בהודעת סמס זו הדרך היעילה ביותר יש לתת את הדעת על כך שלא לכל האורחים יש טלפונים ניידים ולא כולם בעלי זיקה טכנולוגית מינימלית שמאפשרת להם להשיב להודעה שכזו. במקרה הזה מומלץ להשתמש בשירותי שיחות קוליות שנפוצות גם כן. מדובר בשיחה מוקלטת שמגיעה אל הטלפון (הנייד או הנייח) של המוזמנים כאשר הם נדרשים להשיב אליה האם הם מגיעים או לא. זו דרך קלה ופשוטה לתפעול ותוכלו להשתמש בה גם כן דרך אותן חברות שנותנות שירותים כאלה. גם אצלנו ב-WEDIX מחכה לכם שירות של אישורי הגעה בשיחת טלפון קולית שנמצא יעיל ופשוט לתפעול.

עלויות אישורי הגעה בחברות בתחום
אחרי שהבנתם שמדובר בדרך הטובה ביותר לתכנן את האירוע שלכם בצורה מושלמת וודאי תשאלו כמה עולה התענוג? ובכן אין תשובה חד משמעית כיוון שכל חברה מציגה עלויות מעט שונות. אצלנו ב-WEDIX המחיר הסופי תלוי בחבילה שתבחרו כאשר ישנם מספר שירותים שתוכלו לצרף אליה: אישורי הגעה בסמס, סמס עם לינק לתשלום מתנה באשראי, סמס עם כתובת האירוע ומספר שולחן ועוד. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.
Our worldwide projects