אישורי הגעה בסמס

אישורי הגעה בסמס. הדרך המתקדמת והיעילה ביותר לארגן אירוע מכל סוג ובכל סדר גודל.

אחרי שהשקעתם כל-כך הרבה זמן, וכמובן שגם הרבה מאוד כסף, בתכנון האירוע שלכם אתם לא באמת יכולים להרשות לעצמכם שמישהו יפספס אותו. זה נכון שלא כל מי שהזמנתם באמת יגיע (תמיד זה ככה ואין לכם מה לקחת את זה באופן אישי), אבל יש ביכולתכם לדעת מספר מדויק ככל הניתן של האורחים שכן יהיו בחתונה וכך לתכנן את האירוע באופן שלא יגרור הפסדים.

הודעות סמס עם אישורי הגעה לאירוע - ככה זה עובד> (וזה עובד!)
העניין הוא כל-כך פשוט עד שאנחנו לא מבינים איך לא המציאו את זה קודם ואיך הסתפקנו בשיחות טלפון ארוכות ומתישות כדי לאשר הגעת אורחים לאירועים. כל מה שצריך הוא להעביר לנו רשימה של אורחים ומספרי טלפון ואנחנו נדאג לכל השאר. אנחנו נשלח הודעות סמס לאורחים ונבקש מהם להשיב האם הם מתכננים להגיע לאירוע או לא. התפעול של ההודעה פשוט וקל וגם מוזמנים ללא זיקה טכנולוגיות יוכלו להשיב להודעות בקלות. אתם תקבלו את הנתונים בזמן אמת ישירות אליכם ותוכלו כך לתכנן את החתונה ביעילות רבה.

עלויות אישורי הגעה בסמס
אז כמה עולה התענוג? ובכן המחירים של חבילות סמס עם אישורי הגעה אינם אחידים ומשתנים מחברה לחברה וכמובן שגם בהתאם לכמות ההודעות הנדרשת. בדרך כלל העלויות נעות סביב כמה מאות שקלים ואם נדמה לכם שזו הוצאה כבדה מידי, חשבו על כל הזמן שתחסכו בשיחות טלפון ועל כל הכסף שתחסכו בכך שתדווחו לאולם האירועים מספר מדויק של מוזמנים ותימנעו מפתיחת שולחנות מיותרת. אישורי הגעה בסמס זו הדרך המתקדמת , היעילה והחסכונית ביותר לתכנון אירוע.

שירותים דיגיטלים נוספים שאפשר לצרף לסמס עם אישור הגעה
כל התחום של תכנון אירועים קיבל "פוש" דיגיטלי משמעותי שהפך אותו ליעיל ומתקדם הרבה יותר. הודעות סמס לאישורי הגעה הן חלק משמעותי מזה , אבל הן לא לבדן. אצלנו ב-WEDIX מחכים לכם מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים שיעזרו לכם לתכנן אירוע בקלות וביעילות. כך למשל אנחנו מציעים הודעות סמס עם לינק לתשלום מתנה באשראי (חוסך לאורחים הרבה זמן ומקל עליהם את התשלום), סמס עם לינק לווייז לכתובת האירוע, סמס עם מספר השולחן שמחכה להם , ועוד. צרו קשר ונספר לכם איך מתכננים אירוע עם חיוך וראש שקט.
Our worldwide projects