אישורי הגעה לאירוע בת-מצווה

אנחנו מזמינים אתכם להשתמש בשירות אישורי ההגעה המתקדם של WEDIX. מגוון רחב של אופציות ובעיקר פשוט ונוח לשימוש גם לכם וגם למוזמנים.

מפלס ההתרגשות כבר מזמן הגיע לשיא! יש כבר אולם, יש הזמנה, יש קייטרינג, די ג'יי שיקפיץ את בת המצווה וכל החברים שלה, יש אטרקציות ויש נערה אחת שמאוד מאוד מחכה לחגוג את האירוע שהיא כל-כך מחכה לו. ומה לגבי אישורי הגעה לבת המצווה? חשבתם שרק בחתונות עושים אישורי הגעה? אז זהו, שזה הכרחי גם בבת מצווה ואולי אפילו יותר מבאירועים אחרים.

בתקופה כמו שלנו (קורונה, מבצעים ביטחוניים ושלל אירועים בלתי צפויים שעשויים להתרחש) ישנה חשיבות עצומה לאישורי הגעה והם יכולים להיות ההבדל בין אירוע שנשארתם אחריו עם חור בכיס לבין אירוע שבו דיווחתם לאולם על מספר מוזמנים מדויק ככל הניתן.

אישורי ההגעה לבת מצווה של WEDIX - הדרך המשתלמת והמדויקת לתכנון אירוע!
אם הייתם מתכננים חתונה כנראה שבכלל לא הייתם מתלבטים אם לעשות אישורי הגעה ואיכשהו כשזה מגיע לבת/בר מצווה אנשים מתלבטים. לא ברור לנו למה הרי בסופו של דבר בשני האירועים מושקע כסף רב ודיווח מדויק לאולם יכול להביא לחיסכון כספי ולהימנעות מהפסדים. אישורי ההגעה של WEDIX כוללים שירות שליחת סמסים לכל המוזמנים כאשר הם יוכלו להשיב להודעה האם הם מתכוונים להגיע או לא. אתם תקבלו את הנתונים בזמן אמת ישירות אליכם ותוכלו לעדכן את הרשימות שלכם. אחוז גדול מאוד מהאורחים בבת מצווה הוא צעירים שיש להם גישה גבוהה לניידים ולכן זה פיתרון מצוין ויעיל במיוחד.

מחיר חבילת סמס לאישורי הגעה לבת מצווה
המחיר הסופי של שירות סמס אישורי הגעה לאירועים נקבע בהתאם לכמות ההודעות הנדרשת וכמובן שהוא לא אחיד ומשתנה מחברה לחברה. אנחנו מציעים, בנוסף לשליחת סמס לאישור הגעה, גם שירותים מתקדמים נוספים כמו למשל שליחת לינק עם תשלום מתנה באשראי (מקובל מאוד במסיבות בר/בת מצווה), לינק עם כתובת האירוע שנפתחת ישירות בוויז ועוד. שאלו אותנו על החבילות המשתלמות שלנו שיעזרו לכם לתכנן אירוע מושלם!

אישורי הגעה לא באמצעות סמס - יש דבר כזה?
למרות שכמעט כל המוזמנים לבת המצווה שאתם מארגנים שולטים באופן מוחלט באפליקציות ובכל מה שקשור לטלפון הנייד, עדיין ישנם מוזמנים נוספים ללא זיקה טכנולוגית גבוהה כל-כך. בדיוק עבורם יצרנו ב-WEDIX שירות אישורי הגעה באמצעות שיחה קולית. אנחנו נתקשר בשיחה קולית למוזמנים ברשימה שתתנו לנו  והם יוכלו להשיב בקלות רבה ולאשר (או לא) את הגעתם.
Our worldwide projects