תזכורת לאירוע

איך זה עובד? כמה זה עולה? האם זה כדאי בכלל או שיכול להעיק על האורחים? כל התשובות לשאלות הכי חשובות ממש כאן

השקעתם כל-כך הרבה זמן, מחשבה וכסף באירוע שלכם ואתם בטח לא רוצים שמישהו יפספס אותו חלילה. אלא שצערנו זה עלול לקרות וזה לא מזלזול או כוונה רעה של האורחים שלכם, זה פשוט בגלל שיש להם כל כך הרבה דברים לזכור ולעתים דווקא האירוע שלכם עשוי להתפספס. אבל אל דאגה! אנחנו ב-WEDIX כאן כדי שזה לא יקרה! יש לנו טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית שתזכיר לכל המוזמנים שלכם את האירוע, מה שיקטין משמעותית את הסיכוי שמישהו ישכח ויפספס.

סמס תזכורת לאירוע - איך זה בדיוק עובד?
כל הסיפור הזה של תזכורות לאירוע הוא ממש פשוט ולא מצריך מכם כלום - אנחנו נדאג לעשות את הכל. אתם תעבירו לנו רשימת מוזמנים ומספרי הטלפון שלהם ואנחנו נדאג לשלוח להם הודעת סמס שמזכירה להם על קיום האירוע שלכם. הודעה אחת, חביבה, נעימה ולא מציקה שתזכיר לכל מי ששכח שהאירוע שלכם מתקיים בתאריך שתוכנן ובמקום שנקבע. אפשר לשלוח את ההודעה יום או יומיים לפני האירוע ואפשר ביום עצמו.

כמה עולה חבילת הודעות סמס תזכורת לאירועים?
ישנן כיום מספר אופציות שאפשר להוסיף לאותה הודעת סמס שמזכירה לאורחים על האירוע. כך למשל אפשר לצרף קישור לשליחת מתנה באשראי, קישור לוויז עם הוראות הגעה למיקום האירוע, אפשר גם לשלוח את מספר השולחן שהם צפויים לשבת בו ולחסוך להם זמן באירוע וכו'. המחיר הסופי של החבילה שלכם ייקבע בהתאם לשירותים שהוספתם אליה. העלות בדרך כלל נעה סביב כמה מאות שקלים ובעיננו היא לגמרי שווה את זה שכן מקרים רבים הוכיחו שאורחים נזכרו באירוע רק עם קבלת הודעת הסמס ובזכותה הגיעו. לולא היו מגיעים "ההפסד" שלכם היה גדול הרבה יותר.

סמס תזכורת לאירוע - האם זה כדאי או מטרד לאורחים?
אחד החששות הגדולים שעומדים בפני מי שמתלבט אם לשלוח הודעות תזכורת לאירוע הוא שזה הופך למטרד. הם טוענים שבין בליל הודעות הסמס שכל אזרח בישראל מקבל, הודעה כזו תעיק ועליהם ולא תשיג את מטרתה. אנחנו מבינים לחלוטין את השיקול הזה אלא שממחקר שערכנו בקרב מקבלי הודעות תזכורת לאירוע, אנחנו מבינים שזה כלל לא מעיק ואפילו מאוד עוזר! כך הם זוכרים את האירוע ומגיעים אליו, מה שלא בהכרח היה קורה בלי ההודעה ולכן זה win win גם לכם וגם למוזמנים שלכם.
Our worldwide projects