אישורי הגעה לבר מצווה

ב-WEDIX מחכה לכם שירות דיגיטלי ומתקדם של אישורי הגעה לחגיגות בר או בת מצווה במחירים נוחים וביעילות גבוהה במיוחד

כך תוכלו לדעת בדיוק מי מתכנן להגיע ותוכלו לדווח לאולם האירועים נתונים מדויקים שיחסכו לכם זמן וכסף. ככה זה עובד:


אתם מחכים לבר מצווה הזאת כל-כך הרבה זמן. סגרתם אולם, בחרתם תפריט, אולי אפילו ערכתם סרט נחמד וכמובן שכתבתם ברכות מרגשות. עכשיו כל מה שצריך הוא לדאוג שכל המוזמנים באמת יגיעו ואף אחד לא יפספס! כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

חבילת הודעות סמס לאישורי הגעה לבר מצווה
אתם תדאגו להעביר לנו את רשימת האורחים ואנחנו נדאג לשלוח לכולם הודעות סמס שדרכן הם יוכלו להשיב האם הם מתכננים להגיע לאירוע (או לא) וכמה אנשים הם יהיו. ההודעות נשלחות ישירות לניידים של האורחים והן נוחות לתפעול (גם לאנשים שאין להם גישה טכנולוגית גבוהה במיוחד). התשובות של האורחים להודעות מגיעות אליכם באופן מיידי, מה שמאפשר לכם אומדן מדויק של מספר האורחים שיגיעו. כך תוכלו לדווח לאולם כמה מוזמנים יש לכם וכמה שולחנות נדרשים, מבלי לפתוח שולחנות מיותרים.

חבילת שיחות קוליות לאישורי הגעה לבר מצווה
יש לכם מוזמנים שלא "חזקים" בסמס? אולי כאלה שאין להם בכלל טלפון נייד? בדיוק בשבילם פיתחנו את השירות הייחודי של אישורי הגעה באמצעות שיחות קוליות. איך זה עובד? פשוט מאוד! אנחנו מתקשרים בשיחת טלפון וברגע שהאורח עונה מופעלת הקלטה בה הם נדרשים לעקוב אחרי ההוראות וללחוץ האם הם מתכוונים להגיע או לא. גם במקרה הזה הנתונים יגיעו אליכם בצורה מסודרת ויאפשרו לכם לתכנן את חגיגות בר המצווה ביעילות.

מחירי חבילות אישורי הגעה לחגיגות בר מצווה
מחירי של חבילות אישורי הגעה אצלנו ב-WEDIX תלויים בשירותים שיכללו בחבילה. יש חבילה של הודעות סמס בלבד, יש חבילה שכוללת גם הודעות סמס וגם שיחות קוליות לאישורי הגעה וישנם שירותים נוספים שאפשר לצרף כמו למשל לינק לווייז עם הכוונה למקום האירוע, לינק לתשלום מתנה באשראי ועוד. חשוב להבין שמדובר בהוצאה שתחזיר את עצמה שכן כך תוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן בארגון האירוע ולהימנע מפתיחת שולחנות מיותרים ובזבוז כסף.
Our worldwide projects