הודעת תזכורת לחתונה

ביום האירוע או ביום שלפניו - ככה תדאגו שלאף אחד לא ישכח

האורחים שלכם בחתונה הם אנשים עסוקים למדי. יש להם עבודה, משפחה, חיי חברה, אימונים, חוגים ואולי עוד כמה פעילויות שהם מצליחים לדחוס בשבעה ימים. אז פלא שלפעמים הם שוכחים דברים? מה שכן, אתם בטח לא רוצים שהם ישכחו את החתונה שלכם ובדיוק בשביל זה פיתחנו שירות של הודעת תזכורת לחתונה. ככה אף אחד מהאורחים לא ישכח את היום החשוב שלכם ויגיע לשמוח ביחד איתכם. לא רק שזה יעיל עבור האורחים שלכם, זה גם מאוד משתלם עבורכם ויכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

ניסוח מוצלח להודעות תזכורת לחתונה
כדי שכמה שהודעת התזכורת תהיה יעילה ומוצלחת היא צריכה להיות מנוסחת היטב. צוות המעצבים והכותבים שלנו בעל ניסיון רב בניסוח הודעות תזכורת לחתונה ויודע לעשות את זה באופן שבאמת יזכיר לאורחים שלכם את האירוע ואפילו יגרום להם להגיע, במידה ולא תכננו לעשות זאת. יש לנו דרכים לנסח הודעות שיותאמו באופן אישי לכל אירוע ויעזרו לכם לתכנן חתונה באופן יעיל וגם יגרמו לאורחים שלכם להגיע לשמוח בשמחתכם!

אפשרויות נוספות שימקסמו את התהליך
בנוסף לתזכורת על מועד ומיקום האירוע, אנחנו יכולים לצרף (על פי בקשתכם) אופציות נוספות שיעזרו לכם בתכנון החתונה. כך למשל אפשר לצרף לינק שייפתח ישירות באפליקצית הווייז וישלח להם ניווט ישירות למקום האירוע. אפשר גם לצרף לאורחים את מספר השולחן שלהם ולחסוך את הבלאגן של סידורי הושבה. ניתן גם לשלוח לינק לתשלום מתנה באשראי ו"לסגור את כל הפינות" בקלות ובנוחות גם עבורכם וגם עבור האורחים שלכם.

מחיר משתלם וממשק נוח לשימוש
יש כיום בשוק מספר חברות שמציעות חבילות אישורי הגעה , הודעות תזכורת לחתונה ושירותים נוספים. אצלנו ב-WEDIX תיהנו מחבילה שמותאמת ישירות אליכם (לפי הצרכים שלכם, ניתן להוסיף או להוריד שירותים), והיא מוצעת במחיר משתלם וללא הגבלה על שליחת ההודעות. שמנו דגש גדול על ממשק נוח לתפעול כך שכל מי שיקבל הודעת תזכורת לחתונה יוכל לפתוח אותה בקלות ולהבין אותה.
Our worldwide projects