אישורי הגעה טלפוניים לחתונה

המערכת המתקדמת ביותר שתוודא עם כל המוזמנים שלכם - מי מגיע ומי לא

בין האורחים שלכם בחתונה יש צעירים ש"נולדו עם הטלפון ביד" אבל יש גם מבוגרים יותר שהקשר בינם לבין שליחת הודעות סמס או שימוש באפליקציות כמעט לא קיים. בדיוק בשבילם (ובשבילכם כמובן) פיתחנו שירות ייחודי של אישורי הגעה טלפוניים. מה זה אומר? ובכן אתם תדאגו להעביר לנו את מספרי הטלפון של האורחים שלדעתכם שירות כזה יועיל להם, ואנחנו נדאג להעביר לכם את הדיווח והנתונים שיאפשרו לכם לתכנן חתונה בצורה פשוטה וקלה. הנה כל הפרטים

שירות אישורי הגעה טלפוניים של WEDIX - ככה זה עובד!
אם חשבתם שאנחנו הולכים להקים חמ"ל עובדים ולצלצל לאורחים שלכם אחד אחד אז תחשבו שוב כי אנחנו לגמרי השתדרגנו! מה שהולך לקרות הוא שאנחנו נקליט הודעה קצרה שבה יהיה השם של בעלי השמחה ובקשה לאשר או לדחות את ההזמנה לאירוע (על ידי לחיצה על המקשים). האורחים יקבלו שיחה טלפונים וכשהם יענו הם ישמעו מיד את ההודעה. מכירים את השיחות מקופות החולים שמבקשים מכם לאשר הגעה לתור? אז זה בדיוק אותו הדבר.

נוח לשימוש על ידי האורחים ומכם זה לא מצריך כלום
בניגוד לשימוש באפליקציות כאלו ואחרות או במענה להודעות סמס, השימוש בשירות הזה הוא פשוט מאוד לתפעול. כל מה שצריך זה להקשיב להודעה וללחוץ על אחד ממקשי הטלפון. זה מתאים בעיקר לאורחים עם פוביה או חוסר גישה לטכנולוגיה , אבל למעשה יעיל עבור כל האורחים. מצידכם זה לאמצריך דבר פרט להעברת מספרי הטלפון של האורחים. אנחנו דואגים לכל ומעבירים אליכם את הדיווחים של האורחים.

הדרך שלכם לחסוך זמן וכסף!
אישורי הגעה מדויקים יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף ! הם יכולים לחסוך לכם שמירת שולחן לאורחים שלא יגיעו, פתיחת שולחנות רזרבה מיותרת ותשלום כמה שיותר מדויק על פי כמות האורחים הצפויה. אישורי הגעה טלפוניים יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד זמן ובעיקר הרבה "בקשות טובה" מחברים שיבצעו עבורכם שיחות טלפוניות של אישורי הגעה. אנחנו מזמינים גם אתכם להתקדם אל השירות הדיגיטלי של wedix שהוכיח את עצמו ותרם לזוגות לתכנון חתונה יעיל ומשתלם במיוחד.
Our worldwide projects