אישורי הגעה לאירוע ב SMS

הודעה אחת קצרה מנוסחת היטב ונוחה לתפעול שתיתן לאורחים שלכם את כל המידע שהם צריכים ואת האפשרות לענות אם יגיעו או לא

מאז שנכנס לחיינו שירות אישור הגעה בסמס, המשימה של ארגון חתונות בכלל (ואירועים בפרט) הפכה לנוחה ופשוטה. בלחיצת כפתור האורחים שלכם יכולים לדווח האם הם מגיעים או לא ובמידה ויש שינוי בתכניות שלהם, הם גם יכולים לעדכן את הדיווח. כל כך פשוט וקל שכל מה שנותר לשאול הוא איך לא חשבו על זה קודם? אבל אנחנו לא כאן כדי לבכות על חלב שנשפך ואנחנו רואים קדימה ומזמינים אתכם לבחון מקרוב את שירות אישורי ההדעה בסמס של WEDIX.

אישורי הגעה בסמס במחיר משתלם
היתרון הגדול בשירות אישורי הגעה ב-SMS שלנו הוא שאין הגבלה על כמות האורחים שתישלח אליהם הודעה. בעוד שבחברות אחרות מוכרים לכם חבילות לפי מספר אורחים, אנחנו מאפשרים לכם לשלוח סמסים לכל האורחים שלכם במחיר משתלם במיוחד. בנוסף לאישור הגעה, נוכל לשלוח בשבילכם סמס תזכורת ביום האירוע, לינק למתנות באשראי, לינק עם הוראות ניווט לאירוע ועוד שלל אפשרויות.

שימוש נוח לתפעול לכל האורחים!
הודעות הסמס שאנחנו שולחים לאורחים הן ברורות ומובנות ובעיקר נוחות לתפעול ומענה. לא צריך חוש או הבנה טכנולוגים כדי להשיב להן ולמעשה בלחיצת כפתור פשוטה אפשר לדווח על הגעה או היעדרות מהאירוע. ההודעות בנויות על ממשק נוח להבנה וגם אורחים מבוגרים יותר או כאלו שאין להם כל קשר לטכנולוגיה יוכלו להשיב להן וזה היתרון הגדול! הניסיון שלנו מוכיח שמדובר בפלטפורמה שמשיגה אחוזי דיווח גבוהים במיוחד ומאפשרת לבעלי השמחה להיערך בצורה מושלמת לאירוע.

דיווח נתונים מדויק בזמן אמת
בכל פעם שאורח ישיב להודעת הסמס שתישלח אליו זה יתעדכן ברשומות ולכם תהיה גישה אליהן בכל זמן שתרצו. זה אומר שתוכלו לעקוב בזמן אמת על אישורי הגעה ולדעת בדיוק כמה ומי מתכנן להגיע לאירוע שלכם. בכל מה שקשור לארגון של אירוע, תכנון נכון חוסך לכם הרבה כסף. אם תדווחו לאולם או לגן האירועים מספר מדויק (ככל הניתן) של מוזמנים תוכלו להימנע מפתיחת שולחנות מיותרים ומתשלום עודף על אורחים שלא יגיעו. ככה מתנהלים נכון ומסיימים את האירוע עם עודף!
Our worldwide projects