אישורי הגעה

עם WEDIX תוכלו לבצע אישורי הגעה בצורה פשוטה, נוחה ומאוד יעילה. אה, וגם משתלמת הרבה יותר!

עד לא מזמן כל הנושא של אישורי הגעה לאירועים היה מורכב לביצוע ולמעקב. היה נהוג להקים מעין "צוות חמ"ל טלפוני" שהיה מתקשר באופן אישי לכל אורח כדי לבדוק האם הוא מתכוון להגיע לאירוע ולסמן את התשובה שלו בטבלה הייעודית. חלק מבעלי השמחה היו מבקשים בתור טובה מבני משפחה וחברים שיתקשרו עבורם למוזמנים, וחלק אחר היה משלם הרבה מאוד כסף למישהו שיעשה זאת עבורם. אבל לא עוד!

אישורי הגעה בסמס
האופציה הראשונה (והמוכרת יותר) היא של שליחת אישורי הגעה בסמס. מדובר על הודעה שנשלחת דרך wedix אל המוזמנים ובה הם יכולים בלחיצת כפתור לסמן האם הם מגיעים או לא וכמה. שלא כמו באפליקציות אחרות, אצלנו ב-WEDIX התשלום שלכם הוא עבור השירות ולא לפי כמות האורחים, מה שאומר שמדובר בהצעה משתלמת במיוחד. תוכלו לבחור מתי לשלוח את הסמס, למי כן ולמי לא וזה הופך את משימת אישורי ההגעה לפשוטה מאוד.

אישורי הגעה בשיחה קולית
רגע לפני שתגידו לנו שלא כל האורחים שלכם יפתחו את הסמס או שאולי בכלל אין להם גישה טכנית לזה, נספר לכם על שירות אישורי הגעה נוסף שלנו. מדובר על אופציה מתקדמת וחדשנית של שיחה קולית שמגיעה אל האורחים ובה יש הודעה מוקלטת שמבקשת מהם בלחיצה על מקשי הטלפון לאשר או לאשר את ההגעה שלהם. בדיוק כמו השיחות הקוליות שמאשרות תורים בקופות החולים או אלו שמגיעות בתקופה שלפני הבחירות.

מעקב יעיל על אישורי הגעה ואפשרות לעדכן בזמן אמת
באמצעות שירות אישורי ההגעה שלנו תוכלו לעקוב כל הזמן אחרי כמות האורחים הצפויה לכם ולעדכן בהתאם ברשימות שלכם. הנתונים מהודעות הסמס ומהשיחות הקוליות מגיעים ישירות אליכם ומאפשרים מעקב יעיל ונוח על המספרים. זה הופך את הסיפור למאוד מסודר, מאוד פשוט וכזה שחוסך זמן וכסף. כך תוכלו להימנע משולחנות של אורחים שאמרו שיגיעו ובסוף לא (כי יהיה להם נוח לעדכן את ההגעה שלהם באפליקציה, גם אם זה ביום האירוע).
Our worldwide projects