הזמנה דיגיטלית לברית

הפתרון הקל והיעיל להזמין אורחים לאירוע ברית תוך זמן קצר

הקטע עם הזמנות לברית הוא די טריקי כי הרי ברוב המקרים אי אפשר לדעת את התאריך המדויק של האירוע ולהיערך מראש עם הזמנות. שלא כמו באירועים כמו חתונות או בר/מצוות, כאן התאריך של האירוע לא סגור עד לרגע האחרון (8 ימים קודם לכן), כך שאי אפשר לסגור את הפינה של ההזמנות חודש לפני. אז מה עושים? הזמנה דיגיטלית היא פיתרון מעולה שלא רק חוסך כסף והרבה מאוד זמן, הוא גם מגדיל את הסיכויים שכמה שיותר אורחים יגיעו לאירוע. מה עשו לפני עידן ההזמנות הדיגיטליות? ובכן, היו שולחים הזמנות מנייר תחת לחץ זמן ועומס או שהיו מתקשרים אורח אורח כדי להזמין אותו. מסורבל, יקר ולא יעיל. איזה מזל שיש היום הזמנות דיגיטליות!

הזמנות דיגיטליות לברית - איך זה עובד?
הזמנה דיגיטלית היא למעשה הזמנה מעוצבת שנשלחת לאורחים באמצעים דיגיטליים (מייל, ווטסאפ, סמס, רשתות חברתיות וכו') ואינה מודפסת על נייר. היא חסכונית בכסף וגם בזמן , היא יעילה הרבה יותר, והיא הרבה יותר אקולוגית וידידותית לסביבה. אז איך זה עובד? אנחנו נעצב עבורכם (לפי טעמכם וההוראות המדויקות שלכם) את ההזמנה ואתם תקבלו אותה כקובץ מוכן לשליחה לכל האורחים שלכם. אפשר לעשות את זה לפני הלידה ולהשאיר רק את התאריך פתוח וכמובן שאם אתם חוששים מעין הרע, אפשר גם לעשות את זה מיד לאחר הלידה. ניתן לעצב הזמנה מצולמת, אנימציה, הזמנת וידאו ועוד מגוון רחב של עיצובים לפי בחירתכם.

דרכים מומלצות לשליחת הזמנות דיגיטליות לברית
את ההזמנה הדיגיטלית עליכם לשלוח לכל המוזמנים לברית, רצוי כמה שיותר זמן מראש. כשמדובר על אירוע כמו ברית (הכמה שיותר זמן מראש) יכול להיות במקסימום 8 ימים ולכן זה חייב להיות מאוד מדויק ויעיל. ניתן לשלוח הזמנה בהודעות ווטסאפ לאורחים שלכם וניתן לעשות זאת באמצעות הודעות סמס. כמובן שיש דרכים נוספות, אבל אלו בעינינו הן המומלצות, המשתלמות והיעילות ביותר.

עלויות של עיצוב הזמנה דיגיטלית ושליחתה בסמס לכל האורחים
אפשר היום למצוא חבילות של עיצוב הזמנה דיגיטלית + שליחה בסמס במחירים משתלמים ביותר כך שבאמת אין צורך שתבזבזו את הזמן הקצר שיש לכם. תנו לנו לעשות את זה בשבילכם! אנחנו נדאג גם לעצב הזמנה בדיוק לפי טעמכם וגם לשלוח אותה בהודעות סמס לכל רשימת המוזמנים שלכם. המחיר של החבילה תלוי במה שתרצו שהיא תכלול (הודעות אישורי הגעה, עם או בלי עיצוב של ההזמנה, הודעות עם ניווט למקום האירוע וכו'). צרו קשר לקבלת הצעת מחיר הוגנת לשירות שיעשה לכם חיים קלים ביותר!
Our worldwide projects