הזמנה לחתונה בוואטסאפ

את כל החיים שלכם אתם מנהלים דרך הווטסאפ אז את ההזמנה לחתונה שלכם לא תשלחו שם? וודאי שכן!

אין מה להרגיש שזה לא נעים או לא מכבד כי זו הדרך המתקדמת והיעילה ביותר להפיץ את הבשורה שאתם מתחתנים. עזבו אתכם מעטיפות נייר והדפסה של הזמנות על קרטון כי זה פשוט לא קורה היום... והרי יש לנו כזו אפליקציה חכמה ושימושית אז למה שלא ננצל אותה גם לשליחת הזמנות לחתונה? אם אתם עדיין מתלבטים אז טוב מאוד שהגעתם לכאן! אנחנו ב-WEDIX מציעים שירותים טכנולוגיים מתקדמים לארגון חתונה, כשבניהם גם השירות המבוקש ביותר של שליחת הזמנה לחתונה בהודעת ווטסאפ. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

למה כל-כך כדאי לשלוח את ההזמנה לחתונה שלכם בווטסאפ?
הרוב הגדול (אם לא המוחלט) של המוזמנים שלכם משתמשים בווטסאפ הרבה יותר משהם משתמשים בתיבות הדואר שלהם. הוואטסאפ היא האפליקציה הכי פופולרית וזה נוגע לכל שכבות הגיל ללא יוצא דופן. מה שאנחנו מנסים לומר הוא שברגע שאתם שולחים את ההזמנה ב whatsapp אתם מבטיחים לעצמכם שהמוזמנים שלכם באמת יקבלו אותה ובאמת יקראו אותה, מה שלא בהכרח יקרה בשליחה בדואר או בדרך אחרת. זה יבטיח את זה שיותר מוזמנים באמת יגיעו לאירוע והרי זו כל המטרה בשליחת הזמנות לחתונה.

ומה לגבי אורחים שלא פעילים בווטסאפ או שאין להם? יש פתרון!
יש אורחים מבוגרים שלא משתמשים בווטסאפ, יש אורחים דתיים שיש להם טלפון כשר ויש כאלו שפשוט לא מחוברים לאפליקציה... אל דאגה! יש לנו פתרון גם בשבילכם! אנחנו מציעים שירות נוסף של שליחת הזמנה באמצעות סמס, מה שאומר שתוכלו לשלוח אותה גם למי שאין לו טלפון חכם או למי שלא משתמש באפליקצית הווטסאפ. הודעות סמס כולם מקבלים כך שגם במקרה הזה אין שום צורך לעבור להזמנה מודפסת על נייר. חשבו על כל העצים שאתם חוסכים בכריתתם!

שליחת הזמנות לחתונה בווטסאפ - לא רק חסכוני גם הרבה יותר יעיל!
כשאתם בוחרים לשלוח את ההזמנות לחתונה שלכם בווטסאפ אתם בוחרים לחסוך בזיהום האוויר וגם לחסוך הרבה כסף. העלות של הזמנות בווטסאפ היא נמוכה מהעלות של הדפסת הזמנות, אריזה במעטפות ושליחה. מעבר לחיסכון הכספי זה גם חוסך בהרבה מאוד זמן ולמעשה בלחיצת כפתור אתם מזמינים את כל מי שחשוב לכם. יעיל, פרקטי, מתקדם ומביא לאחוזי הגעה גבוהים בהרבה! מניסיון :)
Our worldwide projects