הזמנה דיגיטלית לאירוע

חוגגים אירוע אחרי שנת 2000? אין שום סיבה בעולם שלא תנצלו את ההתפתחות הטכנולוגית המדהימה שנכנסה לעולם האירועים ונקראת, איך לא, הזמנה דיגיטלית!

היא מתקדמת, היא חדשנית, היא אקולוגית הרבה יותר ותורמת לצימצום זיהום האוויר, אבל מעבר לכל אלו היא פשוט יעילה ונוחה יותר. גם לכם וגם לאורחים שלכם. אנחנו ב-WEDIX מומחים בתכנון, עיצוב וכמובן שליחה של הזמנות דיגיטליות לאירועים ונשמח ספק לכם שירות אמין ומקצועי במחירים שפויים.


אופציות לעיצוב הזמנה דיגיטלית לאירועים
יש אנשים שחושבים שבגלל שמוותרים על מעטפה ונייר עושים איזה פשרה לגבי העיצוב, כשלמעשה ההפך הוא הנכון! המעבר להזמנות דיגיטליות הביא עימו מגוון אופציות עיצוב נוספות שבטח לא קיימות בהזמנות הרגילות. אפשר לעשות הזמנת וידאו, מצגת, תמונות סטילס באיכות מעולה, הזמנה לאירוע עם סרטון אנימציה, קליפ עם שיר או מוזיקה ועוד. האפשרויות הן רבות במיוחד וכל בעל שמחה יכול למצוא בדיוק את מה שהוא אוהב ומתאים לו ולאירוע שלו.

חבילת עיצוב הזמנה דיגיטלית ושליחת ההזמנה בסמס
אחרי שתבחרו את עיצוב ההזמנה ותהיו שלמים ומרוצים מהתוצאה הסופית יגיע הרגע שבו צריך לשלוח אותה לכל האורחים. אז תוכלו לעשות את זה בעצמכם ובעבודה סיזיפית לשלוח לכל אורח את ההזמנה, ותוכלו לבחור בחבילה שכוללת גם עיצוב וגם שליחת הזמנות בסמס. אנחנו מציעים ללקוחותינו חבילות משתלמות במיוחד שיעשו לכם חיים קלים ונוחים. כל מה שתצטרכו הוא להעביר אלינו את רשימת המוזמנים ואנחנו נדאג שההזמנה תגיע אליהם בהודעות סמס או ווטסאפ. את האירוע שלכם אף אחד לא יפספס!

עיצוב הזמנות דיגיטליות בחינם
ברחבי הרשת ישנן לא מעט הצעות לעיצוב הזמנה דיגיטלית לאירועים בחינם ואנחנו מרגישים צורך להזהיר אתכם מהן. לצערנו המשפט "מה שבזול עולה בסוף ביוקר" נכון מאוד במקרה הזה. מה שקורה הוא שלמעשה מציעים לכם פלטפורמה חינמית לעיצוב הזמנה אלא שאם אין לכם ניסיון או כישרון, לא באמת תצליחו ליצור הזמנה ראויה ומכובדת. בסופו של דבר תצטרכו לשלם למישהו שיעצב אותה עבורכם וזה יצא יקר יותר. לאירוע שלכם (וזה לא משנה אם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה או ברית) מגיעה הזמנה מעוצבת, איכותית ורצינית. אל תפלו בפח של הבטחות מפתות וחסרות כיסוי.
Our worldwide projects