הזמנת וידאו עם אישור הגעה

אומרים שהדרך הטובה ביותר ללכוד תשומת לב היא באמצעות תכני וידאו. זה נכון לפרסומות, למודעות דרושים וכן, גם להזמנה לאירוע שלכם.

המוזמנים שלכם מוזמנים גם לעוד הרבה מאוד אירועים ואתם צריכים לדאוג שאת ההזמנה לאירוע שלכם הם יזכרו ולא יפספסו. אז הזמנת וידאו היא הפתרון המושלם! ומה דעתכם להוסיף להזמנה גם אופציה לאישור הגעה וככה לסגור עוד פינה על הדרך? הנה כל הפרטים:

הזמנת וידאו לחתונה - ככה זה עובד
בגדול האפשרויות לעיצוב הזמנת וידאו הן בלתי מוגבלות ואפשר לעשות כל מה שתרצו. זה יכול להיות קליפ עם תמונות שלכם, זו יכולה להיות הזמנת אנימציה מושקעת, סרטון ערוך ומצחיק, סרטון הנפשה ועוד. אנחנו נדאג לעצב ולערוך (בהתאם להעדפות שלכם כמובן), ואתם תקבלו אותו ערוך ומוכן לשליחה למוזמנים שלכם. מה שבטוח הוא שאת ההזמנה הזו הם יזכרו ושאת האירוע שלכם הם לא יפספסו. והרי אחרי הכל זו בדיוק המטרה שלנו! נשמח לעזור לכם.

הזמנת וידאו לאירועים כולל אופציה מובנית לאישור הגעה
הזמנת וידאו עם אופציה לאישור הגעה היא דרך מעולה גם לגרום למוזמנים לא לשכוח את החתונה וגם לבקש מהם שיגידו אם הם מתכננים להגיע או לא. אישורי הגעה דיגיטליים הם דרך מעולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכאב ראש ולסייע לכם לתכנן את החתונה באופן יעיל ומהיר. את הלינק לאישורי ההגעה ניתן לצרף ישירות להזמנת הוידאו וכל מי שילחץ עליו ייפתח בפניו מסך אישורי ההגעה שלנו. אל תדאגו! הוא מאוד פשוט לשימוש וגם מוזמנים שאינם "חזקים טכנולוגית" יוכלו להשיב בקלות.

עלויות הזמנת וידאו כולל שליחה לאורחים
השתכנעתם? מעולה! עכשיו בואו נדבר כסף. העלות של הזמנת וידאו משתנה בהתאם לעיצוב שתבחרו ולמורכבות העריכה. אין ספק שזה יהיה יקר יותר מהזמנת דפוס רגילה, אבל חשוב לזכור שגם הפרקטיות של הזמנה כזו היא גבוהה יותר. תוכלו לקבל את ההזמנה כקובץ ולשלוח ישירות לאורחים שלכם בעצמכם (דרך המייל או הוואטסאפ) ותוכלו לבחור באופציה של שליחת הזמנה בסמס, אותה אנחנו נדאג לעשות. העלות במקרה הזה תהיה גבוהה יותר, אבל תוריד מכם משימה נוספת ותפנה אתכם לארגונים אחרים באירוע. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר!
Our worldwide projects