הזמנה למסיבת פדיון

הזמינו את האורחים בקלות עם הזמנה דיגיטלית דרכה יוכלו לאשר הגעה לאירוע הפדיון

מתכננים מסיבת פדיון הבן? תנו לנו לעזור לכם לדאוג שכל מי שחשוב לכם ידע על המסיבה וגם יגיע אליה. איך נעשה את זה? באמצעות מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים שאנחנו מציעים ללקוחותינו. ב-WEDIX תמצאו את כל מה שצריך בשביל לתכנן אירוע במינימום מאמץ ועם מינימום יעילות והצלחה.

הזמנה דיגיטלית למסיבת פדיון - ככה מזמינים היום!
זה נכון שכדי לארגן מסיבת פדיון הבן יש קצת יותר זמן ממסיבת ברית אבל עדיין יש הרבה פחות זמן ממסיבת חתונה למשל. חודש הוא זמן סביר אבל עדיין לא כדאי לסמוך על שירותי הדואר בנוגע לשליחת הזמנות ולכן הזמנה דיגיטלית היא הפתרון הטוב ביותר. אנחנו נעצב לכם את ההזמנה לפי בקשתכם ונעביר לכם אותה בקובץ מסודר שתוכלו להעביר לכל האורחים שלכם באמצעות הוואטסאפ. רוצים לעבוד עוד יותר קל? תנו לנו את רשימת האורחים שלכם ואנו נשלח להם את ההזמנה באמצעות הודעת סמס ישירות לטלפון הנייד שלהם. מהיר, יעיל , פשוט וקל.

שליחת סמס עם אישור הגעה למסיבת פדיון
בנוסף לשליחת ההזמנה הדיגיטלית בסמס לאורחים, אנחנו ב-WEDIX מציעים שירות נוסף ומתקדם של שליחת סמס אישור הגעה לאירוע. איך זה עובד? פשוט מאוד! כמה ימים לפני האירוע האורחים שלכם יקבלו סמס שיבקש מהם לאשר (או לא לאשר את הגעתם לאירוע). הם יוכלו גם לכתוב כמה אורחים הם יגיעו ואתם תקבלו את המידע והנתונים בזמן אמת באופן שיעזור לדווח לאולם על מספר מדויק ככל הניתן של מוזמנים. ניתן גם להשתמש בשירות של שיחה קולית לאישור הגעה (לאורחים שלא משתמשים בהודעות סמס).

חבילת הודעות סמס לאורחים למסיבת פדיון הבן
דיברנו על שליחת סמס עם ההזמנה עצמה, על שליחת סמס עם אישור הגעה אבל זה לא הכל! יש לנו שירותים נוספים שנשמח להציע לכם כדי שארגון מסיבת פדיון הבן שלכם יהיה קל ומושלם! תוכלו להשתמש בשירות של הודעת סמס עם כתובת האולם ישירות לנייד של האורחים ואפילו הודעת סמס עם קישור לתשלום מתנה באשראי. עושים את זה בחתונות, בר/בת מצוות ובריאות ואין שום סיבה שלא תעשו את זה גם במסיבת הפדיון שלכם.

הצוות שלנו בעל ניסיון רב בעיצוב הזמנות והתאמת השירותים המדויקים לכל אירוע ולכל לקוח. סמכו עלינו שאת מסיבת הפדיון הזו אף אחד לא יפספס! הנה חלק מהשירותים שאנו מציעים שכוללים הזמנה למסיבת פדיון, אך בהחלט לא רק!
Our worldwide projects