הזמנות דיגיטליות לברית

גם הזמנה לברית יכולה (וצריכה!) להיות מעוצבת וחגיגית, אפילו אם אין לכם מספיק זמן להכין אותה. אנחנו כאן בדיוק בשביל זה!

נשמח לעצב עבורכם הזמנה דיגיטלית אסתטית וחגיגית לברית. נדאג לכל הפרטים העיצוביים הקטנים ביותר וכל מה שיישאר לכם הוא לשלוח אותה בווטסאפ (או בהודעה) לאורחים

גם האנשים המתוכננים ביותר לא יוכלו לדעת בדיוק מתי תצא הברית של התינוק שלהם. אפילו אם מתוכנן ניתוח קיסרי מבעוד מועד זה לא יכול להבטיח תאריך קבוע לברית כיוון שלפעמים יש צהבת או מצבים אחרים בגינם יש צורך לדחות את הברית. מה שקורה ברוב המקרים הוא שההורים הטריים שולחים הזמנה שהיא בעצם הודעת ווטסאפ נטולת חגיגיות ונטולת אסתטיות. ואנחנו אומרים - לא עוד!

בשעה טובה ובזמל טוב הוא סוף סוף יצא לאוויר העולם ואתם הולכים לחגוג את זה כמו שצריך! כמו שמגיע לכם… אז סגרתם אולם (או אולי מסעדה טובה) וחשוב לכם שכל האנשים היקרים לכם יגיעו לחגוג איתכם. איך עושים את זה בהתראה כל-כך קצרה? איך מזמינים את כל המשפחה והחברים לברית ? עם הזמנות דיגיטליות כמובן! זו הדרך הנוחה, המהירה והיעילה ביותר להזמין היום אנשים לאירועים בכלל ולברית בפרט. איך זה עובד. כמה זה עולה? ולמה כשמדובר על אירוע של ברית, אין בכלל ספק שזו הדרך הנכונה ביותר להזמין אורחים? כל התשובות כאן.

מארגנים ברית? אתם חייבים הזמנה דיגיטלית כדי שכולם יגיעו
אירוע כמו ברית מילה הוא האירוע שמארגנים בזמן הקצר ביותר. שלא כמו חתונה או בר/בת מצווה כאן יש לכם בסך הכל 8 ימים כדי לסגור את הכל כולל הכל. זה אומר שזה חייב להיות מאוד יעיל, בעיקר בכל מה שקשור להזמנה את אורחים. הזמנה דיגטלית היא הפיתרון הטוב ביותר כיוון שאם תסתמכו על הזמנות שנשלחות בדואר יש סיכוי שהמוזמנים יקבלו את ההזמנה הרבה אחרי האירוע… הזמנה דיגטלית נשלחת באמצעות סמס או הודעת ווטסאפ (או אפילו מייל), כך שהיא מגיעה באופן מיידי וישיר לכל המוזמנים שיכולים לשריין את התאריך.

עלויות עיצוב ושליחה של הזמנה דיגיטלית לאירועים 
אם חשבתם שהזמנה דיגיטלית לעולם לא תוכל להיות יפה ומעוצבת כמו הזמנה על נייר אז תחשבו שוב! אפשרויות העיצוב היום הן כל-כך רבות ומגוונות ואפשר ליצור הזמנת אנימציה, הזמנת סרטון וידאו, הזמנת סטילס וכל חלום עיצובי אחר שיש לכם. את ההזמנות המוכנות תוכלו לשלוח לקרובים שלכם באמצעות הודעות ווטסאפ או לבצע שליחה המונית ונוחה בהודעת סמס. העלויות תלויות בעיצוב שתבחרו וכמות הודעות הסמס שתצטרכו, אך בכל  מקרה זו עלות משתלמת מאוד כיוון שהיא חוסכת הרבה זמן בעיקר באירועים בהם הזמן קצר והמלאכה מרובה.

שירותים דיגיטליים נוספים לארגון מהיר ויעיל של ברית
כיוון שמדובר בזמן כלכך קצר שעומד לרשותכם חשוב שתהיו מאוד ממוקדים ולנו יש את כל מה שאתם צריכים בשביל זה. אנחנו מציעים חבילת שירותים דיגיטליים לארגון אירוע בצורה מהירה, יעילה וחוסכת זמן וכסף. בנוסף לעיצוב ושליחה של הזמנות דיגיטליות, נציע לכם אישורי הגעה מהירים ב-סמס, שליחת מספרי שולחן לאורחים, סידורי הושבה דיגיטליים, שליחת אופציה לתשלום מתנה באשראי ועוד. צרו קשר ונעזור לכם לתכנן ברית במהירות ובדיוק מושלם.


עיצוב הזמנה דיגיטלית לברית מהרגע להרגע
זוגות רבים מפחדים מעין הרע ומשלל אמונות אחרות ולא מעוניינים לעצב את ההזמנה לברית עוד לפני שהתינוק נולד, וזה ברור ומובן לחלוטין. אנחנו ב-WEDIX מכבדים כל אמונה ויותר מזה - נשמח לעצב לכם את ההזמנה לברית אפילו מהרגע להרגע. נדאג שהיא תהיה יפה ומעוצבת ואתם תדאגו שהיא תגיע לאורחים שלכם. נהוג לשלוח הזמנה לברית כמה ימים לפני האירוע, כך שכמה ימים זה בהחלט מספיק זמן עבורנו בשביל לעצב הזמנה איכותית ויפה. דברו איתנו!

הזמנת וידאו , סטילס , אנימציה לברית? כל האפשרויות במקום אחד
מגוון אפשרויות העיצוב להזמנות דיגיטליות אצלנו הוא גדול במיוחד וכולל הזמנת וידאו, הזמנה "מנופשת" שהאלמנטים בה זזים כשפותחים אותה בטלפון הנייד, הזמנה עם תמונת סטילס, הזמנה מאוירת, הזמנה עם כיתוב בלבד ועוד. צוות המעצבים שלנו בעל ניסיון רב בעיצוב הזמנות דיגיטליות לחתונות, בר מצוות, בריתות ולאירועים נוספים. נשמח לעמוד לרשותכם ולדאוג שאת הברית של התינוק שלכם אף אחד לא יפספס!

חבילת עיצוב ושליחת הזמנה דיגיטלית בסמס לברית
יש אפשרות שאנחנו נעצב עבורכם את ההזמנה ונשלח לכם אותה כקובץ שתוכלו לשלוח ישירות לאורחים שלכם. מרגישים שאין לכם זמן גם לזה? ברור ומובן! תנו לנו לעזור לכם. בין החבילות שאנו מציעים ללקוחותינו תמצאו חבילה שכוללת עיצוב ושליחת ההזמנה הדיגיטלית בסמס לכל המוזמנים שלכם. זה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן ויאפשר לכם להתפנות לדברים החשובים באמת, לתינוק שלכם! ניתן גם לצרף לינק לווייז למקום האירוע, אישורי הגעה, תשלום מתנה באשראי ושירותים דיגיטליים נוספים שאנחנו מציעים וחוסכים הרבה זמן וכסף.
Our worldwide projects