הזמנה דיגיטלית לחינה

אתם תתרכזו בלמצוא את התלבושות הכי מיוחדות, האוכל הכי טעים והמוזיקה הכי שמחה. אנחנו נתרכז בלעצב לכם הזמנה מיוחדת במינה ולדאוג שהיא תגיע לכל מי שהיא צריכה להגיע

יש שיגידו שהחינה היא כמו מנת הפתיחה של החתונה ויש שיגידו שמדובר באירוע לא פחות מרגש ואפילו יותר. כך או אחרת, כל מי שתזמינו לחינה שלכם צריך להכיר את הפרטים על מיקום, שעה, תאריך וכתובת כדי שיוכל לשמוח איתכם בשמחתכם. אין דרך טובה יותר מהזמנה דיגיטלית כדי לדאוג שכולם יקבלו בזמן את ההזמנה ויוכלו להשתתף בחינה שלכם. אז כן, אם קראתם את הכותרת וודאי כבר הבנתם שאנחנו מדברים על הזמנה דיגיטלית לחינה שלכם שתישלח לכל המוזמנים בהודעת סמס או וואטסאפ לבחירתם.

עיצוב הזמנות דיגיטליות לחינה
צוות המעצבים שלנו ב-WEDIX מעודכן בטרנדים הכי חמים בתחום של עיצוב הזמנות אבל גם פתוח כדי לשמוע את החלומות והרצונות שלכם. תוכלו לבחור בתבנית קבוצה של הזמנות לחינה או לעצב הזמנה מאפס, כזו שתותאם באופן מדויק אליכם ואל האירוע שלכם. תוכלו לבחור בהזמנה שהיא תמונה, הזמנת וידאו מרשימה, הזמנה מצוירת, הזמנה צבעונית וססגונית, הזמנה קלאסית ובעצם כל  הזמנה שתרצו תמצאו אצלנו. 

שליחת הזמנה דיגיטלית לחינה בהודעות סמס
את ההזמנה המעוצבת והיפה שלכם תוכלו לשלוח בעצמכם באמצעות הווטסאפ (אנחנו נדאג לצייד אתכם בקובץ איכותי) או שתוכלו להשאיר בידינו את המשימה ואנחנו נדאג שההזמנה תגיע לכל האורחים שלכם בלי יוצא מן הכלל. שירות שליחת הזמנות בסמס של WEDIX הוא שירות מתקדם ויעיל במיוחד שמתאים גם לחתונות אבל בהחלט גם לחינות ולכל אירוע אחר. הרי מה בסופו של דבר אתם רוצים? שכל המוזמנים ידעו על האירוע ויגיעו? באמצעות הודעות סמס עם הזמנה יש סיכויים גדולים יותר שזה יקרה.

מחירי עיצוב הזמנה דיגיטלית לחינה ושליחה בסמס
אז כמה עולה התענוג של עיצוב הזמנה לחינה ושליחתה בהודעת סמס לכל האורחים? ובכן זה תלוי אם תבחרו בשירותים נוספים (שליחת אישורי הגעה, שליחת לינק לוויז עם הכתובת של מיקום האירוע, סמס עם סידורי הושבה ועוד). העלויות הסופיות תלויות בחבילה שתבחרו אך בכל מקרה הסכומים משתלמים והוגנים ומדובר בהוצאה שיכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף.
Our worldwide projects