הזמנה דיגיטלית לבת מצווה

אתם, ההורים שלה, יודעים יותר טוב מאיתנו כמה בת המצווה שלה חשובה לה ואתם בטח לא תתנו לאף אחד לפספס אותה

כמה שהיא מחכה לזה, כמה לילות היא חלמה על זה, כמה תכניות שהיא עשתה וכמה שהיא מתרגשת לקראת האירוע המרגש הזה… אנחנו כאן רק כדי לעזור במשימה הזו ומבטיחים לא להפריע יותר מידי. את שירות שליחת הזמנה דיגיטלית בסמס לבת מצווה אתם מכירים? מדובר בשירות ייחודי, חדשני ומתקדם שלא הולך לעלות לכם הרבה מידי כסף אבל כן הולך לייעל ולשדרג את ארגון הבת מצווה. הנה כל הפרטים

שליחת הזמנות לאירועים בסמס  - גם לבת מצווה!
שליחת הזמנות דיגיטליות לאירועים היא לא דבר חדש אלא שעד עכשיו שלחו את ההזמנות בעיקר לאירועים כמו חתונות. אנחנו אומרים שמה שטוב לחתונה טוב לבת מצווה של הבת שלכם והרי מדובר בשירות כל-כך נוח ויעיל, אז למה לא בעצם? מה גם שכיום כמעט לכל בני המצווה (שהם בין המוזמנים לאירוע) יש טלפונים ניידים, כך שזה לגמרי הגיוני לשלוח את ההזמנות בסמס. זה אקולוגי יותר, חוסך המון זמן וכסף, נשמר למוזמנים בטלפון הנייד ומייעל את ארגון מסיבת בת המצווה. אפשרויות העיצוב אצלנו הן רבות ומגוונות ותוכלו לבחור את סגנון ההזמנה, את הצבעים, לבחור בין הזמנה דוממת להזמנת וידאו , עם תמונה או בלי וכו'.

לא רק הזמנה דיגיטלית לבת מצווה! מידע נוסף שאפשר לשלוח בסמס
חוץ מההזמנה המעוצבת והיפה שתבחרו, תוכלו לשלוח בסמס מידע נוסף וחשוב לכל המוזמנים לבת מצווה. תוכלו לצרף להזמנה אישור הגעה בסמס (האורחים למעשה משיבים להודעה בקלות ובנוחות), שליחת של לינק לווייז עם הכתובת לבת מצווה, סמס עם מספר השולחן שלהם באירוע ואפילו קישור לשליחת מתנה באשראי. תוכלו לבחור את אחד (או את כל) השירותים האלו וכך לדאוג שלאורחים שלכם יהיה את כל המידע שהם צריכים באופן זמין ונגיש, בטלפון הנייד שלהם.

כמה עולה חבילת הודעות סמס של הזמנה לבת מצווה?
אז כמה עולה כל הטוב הזה? ובכן, העלות של חבילת סמס לאירועים משתנה בהתאם לשירותים שתבחרו ולמספר המוזמנים שתרצו לשלוח אליהם הודעות. המחירים אינם בשמיים, וביחס לעלויות של השאר האירוע מדובר על הוצאה זעומה יחסית שהאפקטיביות שלה היא גדולה מאוד. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר הוגנת שמותאמת לצרכים שלכם.
Our worldwide projects