הזמנה דיגיטלית לבר מצווה

הזמנות דיגיטליות לאירועים הן מהירות, יעילות, קצרות וקולעות, לא מצריכות מאמץ ובעיקר מאוד מאוד מתקדמות!

בדיוק כמו בני הנוער של היום גם ההזמנות דיגיטליות מצאו את עצמן משתנות בהתאם לעולם החדש והדיגיטלי בו אנחנו חיים. אם פעם כל מי שחגג בר מצווה "עבד" במשך תקופה בהכנסת הזמנות למעטפות, רישום כתובות ושליחה שלהן בדואר, היום כל מה שהוא צריך זה ללחוץ על כפתור וכל ההזמנות מגיעות ליעדן. גם אם אתם מארגנים בר מצווה באולם יוקרתי ומפואר וגם אם אחת צנועה יותר בפארק, הזמנות דיגיטליות זה הדיבור! ככה אף אחד לא יפספס את האירוע שאתם כל-כך מחכים לו.

הזמנה דיגיטלית מעוצבת לבר מצווה
כשבוחרים בהזמנה דיגיטלית מבחינה עיצובית רק השמיים הם הגבול. אפשר לעשות עיצוב צעיר ועדכני, עיצוב מסורתי וקלאסי, עיצוב דינאמי עם הנפשות שזזות, עיצוב שהוא ממש סרטון וידאו ולמעשה כל חלום שיש לכם אפשר לתרגם להזמנה דיגיטלית. אנחנו ב-WEDIX מעצבים הזמנות דיגיטליות לכל אירוע ונשמח להגשים גם לכם את החלום. צוות המעצבים שלנו בקיא בכל הטרנדים העיצוביים החמים ביותר וזמין כדי לעצב לכם את הזמנת החלומות שתוכלו לשלוח בקלות לנייד של כל אחד מהמוזמנים שלכם.

עלויות שליחת הזמנות לבר מצווה בסמס
מה שנהוג בדרך כלל הוא שבר המצווה בעל השמחה מעביר בווטסאפ את ההזמנה המעוצבת לחברים ובני משפחה קרובים ואילו את שאר ההזמנות שולחים בחבילת סמס לשאר המוזמנים. העלויות של החבילות האלו משתנות מחברה לחברה (ובהתאם לשירותים הנוספים שתבחרו), אך מדובר בסכום מינורי (יחסית לשאר ההוצאות) שעשוי להיות משתלם ביותר. זה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכאבי ראש ויאפשר לכם לשלוח בקלות ובמהירות את ההזמנות לכל האורחים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר לנו את מספרי הטלפון של האורחים שלכם ואנחנו נדאג לשלוח להם את ההזמנה בהודעת סמס שתישמר אצלם בנייד.

חבילת סמס עם הזמנות דיגיטליות לבר מצווה ואישורי הגעה
בנוסף לשליחת ההזמנה אנו מציעים גם שירות של אישורי הגעה לבר מצווה באמצעות הודעת סמס. תוכלו לשלוח אותה כשבוע (או יותר) לפני האירוע וכך לעשות סדר ברור ברשימת המוזמנים. הודעות סמס עם אישורי הגעה לבר מצווה הן דרך מתקדמת ויעילה לשלוט בארגון האירוע ולדעת בכל רגע נתון כמה מוזמנים יהיו לכם. האורחים נדרשים להשיב להודעה ואתם מקבלים נתונים מדויקים שחוסכים הרבה מאוד זמן וכסף.
Our worldwide projects