הזמנה דיגיטלית לחתונה

יש עוד זוגות שבוחרים להשתמש בהזמנות מודפסות לצד הזדמנות דיגיטליות אבל הרוב הגדול כבר עברו לשימוש בלעדי בדיגיטליות. שוקלים גם? מתלבטים? הנה כל הפרטים

ללכת לבית דפוס, לבחור ניירות, מעטפות, עיצוב שאהבתם. ללכת שוב כדי לאסוף את כל ההזמנות, לכתוב את הכתובת על כל מעטפה ומעטפה, ללכת לדואר ולשלוח לכל המוזמנים, להתעסק על מעטפות שלא הגיעו ליעדן, לשלוח אותן שוב ולקוות לטוב או לבחור בדרך הקלה והנוחה ולשלוח לאורחים שלכם הזמנות דיגיטליות! עזבו את הקטע האקולוגי (החשוב!) בו אתם חוסכים המון שימוש מיותר בנייר , יש פה דרך שהיא הרבה יותר יעילה ומתקדמת וכמעט כולם משתמשים בה היום.

הזמנות דיגיטליות לחתונה -  איך זה בדיוק עובד?
הזמנה דיגיטלית היא בדיוק כמו הזמנה מודפסת רק שהיא עומדת לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. מעצבים גרפיים מוכשרים יכינו אותה בדיוק כמו שאתם חולמים, אלא שבמקום על דף היא תהיה בצורה דיגיטלית. תוכלו לשלוח אותה בוואטסאפ לכל החברים והמשפחה ותוכלו להשתמש בשירות שליחת הזמנות בסמס ואנחנו נדאג לשלוח אותה לכל האורחים. האפשרויות העיצוביות הן רבות במיוחד ואפשר להכין הזמנות במגוון סוגים, צורות וצבעים כולל הזמנות "מונפשות", כלומר כאלו שהעיצוב בהן זז וחי.

עלויות של שליחת הזמנות לחתונה בסמס
אתם תקבלו את קישור ההזמנה הדיגיטלית ישירות אליכם ותוכלו להעביר אותו בווטסאפ לכל המוזמנים שלכם. לצד האפשרות הזו אנחנו מציעים אפשרות מתקדמת יותר בה אנחנו נשלח בסמס את ההזמנה לכל המוזמנים שלכם. העלויות משתנות בהתאם לחבילה שתבחרו אך בכל מקרה מדובר על סכום זעום (ביחס לשאר הוצאות החתונה). באמצעות השירות הזה תוכלו להיות בטוחים שכל המוזמנים (ללא מגבלה טכנית) ייקבלו את ההזמנה, כולל מוזמנים שלא משתמשים באפליקציית הווטסאפ.

לא רק הזמנה! - חבילות סמס לחתונה עם כל המידע שהאורחים צריכים להכיר
כשאנחנו אומרים "חבילת סמסים לחתונה" אנחנו מתווכנים לשלל שירותים שיאפשרו לאורחים שלכם לקבל את כל פרטי האירוע בצורה נגישה ונוחה. כמובן שההזמנה הדיגיטלית תישלח אליהם במסרון, אך לא רק! אפשר לשלוח גם דרכי הגעה לאירוע (לינק שנפתח ישירות בווייז), הודעת תזכורת ביום החתונה, הודעת אישור הגעה לאירוע ואפילו לינק לתשלום מתנה באשראי. קל, פשוט, יעיל מאוד וחוסך הרבה מאוד כסף.
Our worldwide projects