הזמנות דיגטליות להנחת תפילין

גם לטקס העלייה לתורה של בן המצווה שלכם, הזמנה דיגיטלית היא הדרך הנוחה, היעילה והמשתלמת ביותר.

הזמנות דיגיטליות הפכו פופולריות מאוד בשנים האחרונות ואם בהתחלה זה היה בעיקר עבור חתונות ואירועים גדולים, היום הן נפוצות בכל סוג של אירוע וגם בטקסי הנחת תפילין, משפחתיים ומצומצמים ככל שיהיו. ככה זה עובד:

זה נכון שיש משהו בטקס עלייה לתורה שהוא מאוד שורשי ומסורתי. זה נכון שלטקס כזה בדרך כלל מוזמנים בני משפחה שחלקם מבוגרים ולא ממש שולטים בצד הטכני שלהם. זה נכון גם שבמקרים רבים (ואולי גם בזה שלכם) מדובר באירוע מצומצם יחסית כך שאפשר להזמין את כולם בשיחת טלפון קצרה. הכל נכון! ובכל זאת, למרות כל הסיבות שמנינו בהתחלה.

עיצוב הזמנה דיגיטלית לעלייה לתורה
אנחנו ב-WEDIX מאמינים שלכל אחד מהחוגגים שלנו יש צרכים משלו. יש אנשים מוכשרים ועם זמן פנוי שיכולים לעצב לעצמם את ההזמנה ויש כאלו שאין להם שום קשר לתוכנות העיצוב השונות וצריכים להכניס לחבילה שלהם גם את העיצוב. מסיבה זו אנחנו מאפשרים לכם לבחור בין עיצוב הזמנה בעצמכם לבין שימוש במעצבים המוכשרים שלו שיעצבו את ההזמנה עבורכם לפי הדגשים וההעדפות שלכם. תוכלו לבחור בין מגוון סגנונות עיצוב : תמונה, איור, אנימציה ואפילו הזמנת וידאו שתמשוך את עיני המוזמנים שלכם. כמובן שכל העיצובים מותאמים להזמנות דיגיטליות שניתן לפתוח מכל מכשיר נייד.

אופציות לשליחת הזמנה דיגיטלית להנחת תפילין
אחרי שהעיצוב של ההזמנה יהיה מושלם ובדיוק לטעמכם, מגיע הרגע שצריך לשלוח את ההזמנה הדיגיטלית לאורחים שלכם. גם כאן תוכלו לבחור בין כמה אופציות: תוכלו לשלוח אותה באמצעות הווטסאפ לכל המוזמנים (מתאים לאירועים קטנים במיוחד) או לשלוח אותה בהודעות סמס. באופציה השנייה למעשה לא תצטרכו לעשות דבר (חוץ מלתת לנו טלפונים של המוזמנים) ואנחנו נדאג להכל. נוכל להוסיף לזה גם אישורי הגעה ודברים נוספים שיאפשרו לכם לארגן את טקס הנחת התפילין ביעילות ובעיקר בנוחות.

מחירי הזמנה דיגיטלית לטקס עלייה לתורה
אז כמה עולה התענוג שדיברנו עליו? ובכן, אנחנו עובדים לפי חבילות. חבילה שכוללת רק עיצוב הזמנה דיגיטלית המחיר יהיה שונה מחבילה שכוללת גם עיצוב, גם שליחת בסמס וגם אישורי הגעה דיגטליים. יש לנו מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים לארגון של עליה לתורה ובניהם תמצאו: עיצוב הזמנה דיגיטלית ושליחתה בהודעות סמס לאורחים, אישורי הגעה לאירוע, שליחת לינק לתשלום מתנה באשראי ועוד ועוד. צרו קשר לשמוע על כולם!
Our worldwide projects