וידאו הזמנה לחתונה

הזמנה מונפשת - סרטון וידאו להזמנת האורחים לחתונה

מה זוג שמתכנן חתונה רוצה בסופו של דבר? שכל מי שהוא מזמין יגיע לשמוח בשמחתו. ואיך עושים את זה? דואגים להזמנה ייחודית שתופסת את העין וגורמת לכולם לרצות להגיע לאירוע שלכם. כן כן, מה ששמעתם! להזמנה לחתונה יש השפעה גדולה על היענות המוזמנים. ברור שגם לקירבה שלהם אליכם, לפניות שלהם באותו יום ולפרמטרים נוספים , אבל בהחלט מומלץ שתשקיעו בהזמנה. הזמנת וידאו היא רעיון מצוין שיצור לכם הזמנה ייחודית שלא שוכחים רגע אחרי שקוראים וזה בדיוק מה שאתם צריכים לשאוף אליו. נשמח לעזור לכם!

הזמנת וידאו לאירועים - סטייל מושלם מהרגע הראשון
השקעה בחתונה שלכם לא מתחילה ונגמרת באולם האירועים שתבחרו. היא צריכה לבוא לידי ביטוי בחליפת חתן ובשמלת הכלה, בדי ג'יי שתבחרו וכן, גם בהזמנה. הזמנת וידאו היא הדרך שלכם להזמין את האורחים בסטייל ולהבהיר להם מהרגע הראשון שאתם לא מתפשרים על איכות והשקעה. זוהי דרך חדשנית, מתקדמת, צעירה ומלאה בסטייל שתגרום לאורחים שלכם לרצות לא לפספס את חתונת השנה שלכם!

הזמנת וידאו דיגיטלית מעוצבת ששולחים בקלות לכל האורחים
שכחו ממעטפות ובולים, היום שולחים הזמנות לחתונה בהודעות סמס או בווטסאפ. זה נכון גם להזמנות "רגילות" ובטח להזמנות וידאו שמן הסתם לא ניתן להכניס למעטפה. בלחיצת כפתור תוכלו לשלוח את הזמנת הוידאו לכל המוזמנים שלכם ואנחנו נדאג שהיא תהיה מעוצבת בדיוק לפי טעמכם. יש לנו מגוון רחב של דוגמאות עיצוב וכמובן שנשמח לעצב לכם את ההזמנה שאהבתם ולדאוג שהיא תגיע לכולם.

וידאו הזמנה במחיר משתלם ושלל אפשרויות נוספות
ב-WEDIX מחכות לכם מגוון רחב של אפשרויות דיגיטליות מתקדמות לארגון חתונה שכוללות בתוכן כמובן גם הזמנת וידאו לחתונה. חוץ מוידאו דיגיטלי מושקע תוכלו ליהנות מחבילת אישורי הגעה בסמס או בשיחות טלפון, הודעות סידורי הושבה, הודעות ניווט לאירוע ועוד. השירותים שאנו מציעים פותחו לאחר מחשבה רבה ובמטרה להקל עליכם בתכנון החתונה וכמובן כדי לחסוך לכם זמן וכסף. צרו קשר עוד היום ונספר לכם על כל השירותים שאנו מציעים ונדאג לעשות לכם מחיר משתלם ונוח. בכל זאת, אתם עוד צריכים לצאת לירח דבש אחרי החתונה.
Our worldwide projects