הזמנות דיגיטליות לאירועים

הזמנה דיגיטלית שאף אחד לא יוכל לפספס, מעוצבת לבחירתכם, ניתנת לשליחה במספר אמצעים ויש בה עוד המון אפשרויות נוספות שהופכות את המשימה של אירגון חתונה לקלה וכייפית!

אם התחלתם לתכנן את החתונה שלכם, אתם בטח כבר יודעים שהיום זה לא ממש כך ואת רוב ההזמנות שולחים בצורה דיגיטלית דרך הווטסאפ או באפליקציות אחרות. אז נכון שיש המון אפשרויות להזמנות דיגיטליות, אבל אנחנו ב-WEDIX מציעים משהו אחר.

הזמנה דיגיטלית בשלל אופציות עיצוביות
אמנם זמנן של ההזמנות על נייר קרטון עם תחרה ומעטפה מבריקה עברו מן העולם, אבל זה ממש לא אומר שזה תירוץ לא להשקיע בהזמנה שלכם. אנחנו ב-WEDIX  מאמינים שגם הזמנה דיגיטלית צריכה להיות מעוצבת ומושקעת לא פחות מזו שעל נייר, ובדיוק בזה אנחנו עוסקים. תוכלו לבחור מבין מגוון אופציות את העיצוב האהוב עליכם, כולל אפשרות להנפשות וידאו מעוצבות! צוות המעצבים שלנו ערוך ומוכן להשתמש בכישרון הרב שלהם בשביל להגשים לכם כל חלום עיצובי ובשביל שתהיה לכם הזמנה בלתי נשכחת! לפחות כמו החתונה.

שליחה נוחה של הזמנה דיגיטלית בווטסאפ או סמס
את ההזמנה הדיגיטלית שנעצב לכם תוכלו לשלוח במספר דרכים . תוכלו לשלוח בווטסאפ את הקישור שניתן לכם, תוכלו לשלוח רק את ההזמנה עצמה בווטסאפ (כתמונה או וידאו) ותוכלו להשתמש בשירותי הסמס שלנו ואנחנו נדאג שהיא תגיע לכל האורחים שלכם. עם הזמנות דיגיטליות אין תירוצים כמו "הדואר איחר", "עברתי דירה" וכו'. כולם מקבלים את ההזמנה שלכם.

הזמנות דיגיטליות עם אפשרות לאישורי הגעה בלחיצת כפתור
אחרי שכל האורחים שלכם יקבלו את ההזמנה הדיגיטלית המעוצבת שלכם הם יוכלו בלחיצת כפתור לעדכן האם הם מגיעים לחתונה (וכמה) או האם הם לא יוכלו להגיע. השירות של אישורי הגעה הוא תוספת שניתן לצרף להזמנה הדיגיטלית והוא קל ופשוט לתפעול. גם אורחים עם "פוביות טכנולוגיות" יוכלו להבין בקלות מה ואיך לאשר את ההגעה. זה יאפשר לכם לקבל בזמן אמת מידע על כמות האורחים הצפויה ולעדכן ברשימות שלכם. חוץ מאישורי הגעה, להזמנות הדיגיטליות של wedix יש אפשרויות נוספות שיאפשרו לכם לארגן חתונה בקלות רבה!
Our worldwide projects