חברת אישורי הגעה דיגיטליים

אצלנו ב-WEDIX מחכות לכם אפשרויות חבילות מגוונות שכוללות אישורי הגעה דיגיטליים (ואופציות לשירותים נוספים) במחירים משתלמים ועם יעילות ואמינות גבוהות במיוחד.

בחרתן שמלה ממיטב כספכן, קניתם חליפת חתן בדיוק כמו בחלומות שלכם, השקעתם את מיטב החסכונות שלכם באולם וכמובן שדאגתם גם לדי ג'יי הטוב ביותר. ומה לגבי חברה לאישורי הגעה דיגיטליים? על זה כבר חשבתם או שאולי בטעות חשבתם "לחסוך" בזה ולבצע את אישורי ההגעה בעצמכם בלי הודעות סמס או אמצעים דיגיטליים אחרים? ובכוונה שמנו את המילה לחסוך בתוך ראשי תיבות כי זה בערך הדבר היחיד שיגרום לכם לחסוך כסף, ואפילו ההפך הוא הנכון. אישורי הגעה דיגיטליים אמנם יעלו לכם כסף אבל בפועל הם יחסכו לכם יותר כסף ועוד יותר זמן, וכידוע גם זמן שווה כסף. 

אישורי הגעה דיגיטליים - איך זה עובד ולמה זה באמת יעיל כל-כך?
אישורי הגעה דיגיטליים הם הדרך הטובה ביותר להזמין את האורחים לאירוע שלכם וגם לוודא שהם באמת יגיעו (או לא). העניין הוא פשוט: זמן קצר לפני האירוע הם מקבלים הודעת סמס שאליה הם צריכים להשיב האם הם מגיעים או לא. הנתונים מתקבלים אצלכם בזמן אמת וכך אתם יכולים לנהל רישום אמין ומדויק בקלות ובנוחות. את הנתונים המדויקים תוכלו לדווח לאולם וכך למנוע פתיחה מיותרת של שולחנות וכתוצאה מכך לחסוך כסף. החיסכון בזמן מתבטא בכך שאתם לא עושים שום דבר פרט מלקבל את הנתונים. שליחת הסמסים מתבצעת על ידי חברה לביצוע אישורי הגעה שדואגת עבורכם להכל.

עלויות של אישורי הגעה דיגיטליים לאירועים
אז כמה עולה התענוג? ובכן, המחירים אינם אחידים ומשתנים בין החברות ובהתאם לכמות המוזמנים שלכם ולפרמטרים נוספים. בהנחה שיש לכם כמות מוזמנים ממוצעת (סביב כמה מאות מוזמנים), ואתם תסתפקו רק בשירות של של שליחת סמס לאישור הגעה לאירוע, העלות תנוע סביב 300 שקלים פלוס מינוס. אמנם מדובר בהוצאה נוספת אך אם תעשו זאת בעצמכם (באמצעות שיחות טלפון) זה ייקח לכם כפול בזמן ועוד יותר.

לא רק אישורי הגעה ! בואו להכיר את האופציות הנוספות
חשבנו, פיתחנו ויצרנו עבורכם מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים שיאפשרו לכם לתכנן אירוע עם חיסכון משמעותי של כסף וזמן ובדרך היעילה ביותר! פרט להודעות סמס עם אישורי הגעה תמצאו אצלנו אפשרויות מגוונות: סמס עם שליחת הזמנה לאירוע, סמס עם לינק למקום האירוע, סמס עם לינק לתשלום מתנה באשראי, מספרי שולחן באירוע ועוד כמה אופציות שיעשו לכם חיים קלים. צרו קשר כדי לשמוע על הכל ולקבל הצעת מחיר הוגנת.
Our worldwide projects