יתרונות הענקת מתנה באשראי לחתונה בקישור לעומת עמדה

יש לכם חתונה בקרוב? ודאי הקדשתם מחשבה לנושא המתנות שתקבלו מן האורחים. אז בואו נדבר רגע על האבולוציה של המתנות...

כולנו עוד זוכרים את הימים שבהם הוצבה עגלת המתנות, וכולנו נגררנו לחתונה עם סט כלים שהזוג ימשיך לגלגל הלאה, קומקומים, מיקסר, ועוד שלל מתנות כבדות, חלקן שימושיות, ורובן- פחות… לאחר מכן הגיע שלב המעטפות. עמדה בכניסה לאולם שהזמינה כל משתתף לקחת מעטפה, ולהכניס אליה מספר שטרות או צ'ק חתום. אין ספק שמדובר בהתקדמות משמעותית, עם כסף לכל אחד יש מה לעשות, כמובן, ומדובר בהקלה משמעותית בהוצאות החתונה. בשלב הבא הגיע הרעיון של עמדת אשראי בחתונה, שזה בכלל גאוני- כל אחד יכול לגשת לעמדה, בלי להסתבך עם צ'קים או מזומן- שמי בכלל זוכר למשוך מהכספומט לפני החתונה? פשוט לגהץ את הכרטיס בכל סכום שבו הוא מחליט לפנק את הזוג, ויש אפילו אפשרות לחלק לתשלומים, באופן שאינו מכביד על ההוצאות החודשיות. אבל כאן מגיע השלב החדשני ביותר! הענקת המתנה באשראי באמצעות לינק! ממש כך. והיתרונות? מוזמנים לשמוע, ולהשתמש בשירות החדשני של WEDIX.

כל אחד יכול להעניק מתנה
כשמדובר בעמדה- ולא משנה עם עמדת מעטפות או עמדת אשראי- כדי להעניק את המתנה יש צורך להשתתף פיזית באירוע. אבל מה אם מדובר באדם שנבצר ממנו להשתתף בחתונה למרות רצונו, או בדוד מבוגר שגר בחו"ל ועדיין רוצה להעניק לכם סכום נחמד? למה שלא תהנו מכך? באמצעות קישור- יכול כל אחד מהמוזמנים להעניק לכם מתנה, גם אם לא יגיע בעצמו לאירוע!

לפנק מתי שרוצים, בלי מגבלת זמן
כשאתם מאפשרים לאורחים לתת לכם את המתנה ע"י לינק- הם יכולים לעשות זאת מתי שבא להם, אפילו חודש לפני החתונה, וכמובן שגם הרבה אחרי. ומה יותר כיף מלקבל מתנות ועוד מתנות? במקום לשמוע התנצלויות מכל מי ששכח או לא הספיק- פשוט עדכנו את כולם שאין תירוצים! כל אחד יכול להעניק בכל זמן נתון!

לקבל מתנה בלינק- הכי נח וקל!
אנחנו ב 2023, והחיים אמורים להפוך לקלים יותר. אז למה לא להנות מהיתרונות של כספים שפשוט זורמים לכם לחשבון הבנק, בלי לטרוח לרוץ לבנק, להפקיד מזומנים או צ'קים ולהסתבך עם כל הביורוקרטיה שכולנו מכירים.

מוזמנים ליצור אצלנו קישור אותו תשלחו לאורחים, ולהתחיל להנות מהמתנות!
Our worldwide projects