על חברות אישורי הגעה בעידן של דיגיטל

עם מומחיות וניסיון של שנים בכל הנוגע לפרוצדורות המעצבנות שתוכלו להסיר מעצמכם, ולתת למומחים לבצע.

התרחיש הבא הוא הסיוט של כל מי שערך אי פעם אירוע, ולא משנה מאיזה סוג: האירוע מתחיל, הכל דופק כמו שצריך, האורחים יושבים מחויכים, נינוחים ומרוצים סביב שולחנות ערוכים בתפוסה מלאה, ולפתע - מגיע גל נוסף של מוזמנים, ולמרבה החרדה אין איפה להושיב אותם.

גם התרחיש הבא מדיר שינה מעיני מי שמתכנן אירוע: האולם יפהפה, מעוצב בטוב טעם עד לפרטים הקטנים, התפריט מוקפד, ממש המילה האחרונה בתחום הקולינריה. המלצרים פותחים שולחנות ומתחילים להגיש מנות, ולמרבה האכזבה האולם חצי ריק, ישנם שולחנות ריקים לגמרי, ומעבר לבזבוז הכספי שבפתיחת שולחנות מיותרים שגם עליהם צריך לשלם מה שהכי כואב זו הרגשת הבושה מאולם שנראה ריק ועזוב. שאלתם את עצמכם איך תוכלו להימנע מהנ"ל? וודיקס כאן בשבילכם,

יתרונות אישורי הגעה גם בעידן הדיגיטל
לא משנה אם אתם מתכננים חתונה, בר מצווה, אירוסין או לחילופין כנס עסקי. בעידן הדיגיטלי שבו אפשר בקלות לעדכן ולהתעדכן חשוב מאוד לקחת חברה מקצועית שתוריד מכם את העול של ארגון אישורי ההגעה ועדכון. יש לכם לפני היארוע מספיק טרדות, ואין שום סיבה שלא תניחו למישהו אחר לעשות זאת במקומכם.

אישורי הגעה יחד עם הזמנה דיגיטלית
בוודיקס מציעים לכם אופציה של שליחת הזמנה דיגיטלית, שרווחת היום מאוד. אצלנו תוכלו לעצב את ההזמנה בדיוק כמו החלומות שלכם, ולכבד את האורחים שלכם עוד לפני שהארוע מתחיל. קיימת אפשרות של צירוף לינק שבו יאשרו האורחים את הגעתם, במקביל- תוכלו אתם להכנס בכל רגע נתון לאזור האישי, ולקבל תמונת מצב עדכנית בנוגע לכמות האורחים המתוכננת.

אישורי הגעה לאירוע בוודיקס
וודיקס מבינים את הצרכים שלכם, בתור כאלו שמתכננים אירוע, וערוכים להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל, ובעלויות סבירות. אצלנו תשלמו מחיר גלובלי עבור השירות, ולא על כל אישור, מה שיחסוך לכם המון. מוזמנים ליצור קשר ראשוני, את כל השאר כבר נסביר לכם, ונעזור לכם בכל דרך אפשרית להגיע לאירוע בראש שקט.
Our worldwide projects