אישורי הגעה לארוע מחירים

הבורקס, שנות ה-80, הבופה שנות ה 90, את הדי ג'יי המציאו בשנות ה 2000 אבל באישורי הגעה אין סיבה לא להשתמש בטכנולוגיות של 2023

מתכננים ארוע? מזל טוב! בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, מסיבת אירוסין, ברית או בריתה, ואפילו כנס יוקרתי ורב משתתפים - ברור שאחד הדברים הכי חשובים בארוע הוא התכנון. ומה יותר חשוב בתכנון ארוע מאשר לדעת כמה משתתפים צפויים להגיע? כל אחד שתכנן פעם אירוע, יודע כמה מרגיזה היא אי הוודאות בנוגע לכמות המוזמנים, וכמה כאב ראש ואנרגיה מושקעים סביב הנושא של אישורי ההגעה מצד האורחים.

יבואו או לא? ואם כן, כמה מתוך המשפחה? כל הצוות או רק מספר חברים? וכו' ובדיוק בשביל זה יש לכם את WEDIX. אנחנו בוודיקס, נעשה הכל כדי להוריד מכם את כל ההתעסקות בנושא אישורי ההגעה. מוזמנים לקרוא את מה שכולל השירות המקצועי של וודיקס, וצורת התמחור הייחודית שלנו, שתגרום לכם לשלם כמה שפחות עבור שירות אישורי הגעה לאירוע.

איך עובדים אישורי הגעה דיגיטליים?
תגיעו רגועים לארוע שלכם, ומעודכנים בדיוק במספר המשתתפים הצפוי. אנחנו נקבל מכם רשימת מוזמנים, ונשלח אליהם הודעות בדרך שתבחרו- S.M.S, או שיחה קולית, ובה יהיה על המוזמנים לאשר את הגעתם, כולל מספר המקומות. אתם תוכלו להיכנס למערכת שלנו (אפליקציית אישורי ההגעה בפיתוח - יש למה לחכות) בכל רגע נתון, ולקבל נתונים עדכניים בנוגע לכמות המשתתפים שאישרו הגעה, כך שלא תיתקלו במקרים מביכים של מחסור בשולחנות, או עודף שולחנות פתוחים שתאלצו לשלם עליהם סתם.

שיטות תמחור של אישורי הגעה?
שיטת אישורי ההגעה הייחודית שלנו מאפשרת גם להציג שיטת התמחור שתתאים לכם יותר ומיוחדת בכך שהמחיר עבור השירות הינו גלובלי, זאת אומרת שתשלמו לנו סכום קבוע על השירות עצמו, ולא עבור כל משתתף, מה שמקובל בחברות אחרות שמציעות את אותו שירות. בצורה כזו תוכלו לחסוך הרבה, ולשלם מינימום מחיר עם מקסימום שירות.

אישורי הגעה עם וודיקס - איך מתחילים?
הכי קל שבעולם! צרו איתנו קשר, נציג יפנה אליכם, ומכאן והלאה- הכל עלינו, העיקר שתהיו רגועים, ותגיעו עם כל הכוחות לאירוע המרגש! על הדרך תוכלו להתרשם משירותים נוספים שוודיקס מתמחים בהם: הזמנות דיגיטליות, מתנות באשראי, ועוד.
Our worldwide projects