הזמנות דיגיטליות חכמות - הרבה יותר מעוד תמונה בוואטסאפ

א מתכננים אירוע בלי הזמנות דיגיטליות חכמות וכדי שתדעו בדיוק מה מו מי הנה כמה דברים שהמומחים של WEDIX כתבו בעניין.

כשאומרים לכם "הזמנה דיגיטלית לאירוע" מה עובר לכם בראש? האם אתם מדמיינים תמונה מעוצבת נחמדה שמעבירים בהודעת ווטאספ לחברים ולמשפחה? אם כן אז טוב שהגעתם לכאן כי אנחנו הולכים לחדש לכם הרבה מאוד. הזמנה דיגיטלית היא הרבה יותר מתמונה שעוברת! יש לה פונקציות רבות, יעילות מוכחת והיא הדבר החם ביותר בעולם האירועים! ל

הזמנה דיגיטלית לאירועים - איך זה בדיוק עובד?
נתחיל בזה שהזמנה דיגיטלית היא לא "סתם" תמונה. כלומר כן מדובר בתמונה אבל היא הרבה יותר חכמה מרק קובץ של תמונה והיא בעלת פונקציות רבות. שולחים באמצעות הודעת סמס או בהודעת ווטסאפ לרשימת המוזמנים שלכם. אם תבחרו לשלוח בהודעות סמס (האופציה המהירה והנוחה) כל מה שתצטרכו הוא להעביר אלינו רשימת טלפונים ואנחנו נדאג שההזמנה תגיע לכולם במועד שנקבע. כמובן שניתן להעביר אותה ברשימות תפוצה דרך הווטסאפ בקלות ובמהירות. בניגוד להזמנות מנייר, המנות דיגיטליות מגיעות לאורחים באופן מיידי והן יעילות הרבה יותר.

אופציות שאפשר להכניס להזמנות דיגיטליות לחתונות
חוץ מלבשר לאורחים על החתונה שלכם, הזמנה דיגיטלית יכולה לכלול מגוון רחב של פונקציות נוספות: כך למשל תוכלו לכלול בתוך ההזמנה אופציה לאישור הגעה, הודעה עם מספר השולחן שלהם, לינק לווייז עם ניווט ישיר למקום החתונה ואפילו לינק לעמוד של תשלום מתנה באשראי. כשאמרנו שהזמנה דיגיטלית היא הרבה מעבר לתמונה, התכוונו בדיוק לזה. היא חכמה וכוללת מגוון רחב של אופציות שיאפשרו לכם לתכנן את החתונה בקלות ובעיקר ביעילות גבוהה בהרבה.

חיסכון משמעותי בכסף ובזמן של ארגון האירוע
לא סתם כמעט כולם עברו להזמנות דיגיטליות חכמות והעניין צבר תאוצה באופן כל-כך מהיר. הפונקציות שההזמנות האלו מאפשרות הופכות את המשימה של תכנון אירוע לקלה ונוחה בהרבה. כל הנתונים (למשל אישורי הגעה) מגיעים באופן מהיר וזמין אליכם ואין צורך להתעכב על רשימות ועל דפים ובעיקר לא לבזבז זמן מיותר. הזמנות דיגיטליות חכמות הן הדרך שלכם לחסוך לא רק זמן אלא גם הרבה מאוד כסף. צרו קשר איתנו ב-WEDIX וביחד נתאים לכם את החבילה המושלמת לתכנון אירוע.
Our worldwide projects