אישורי הגעה לחתונה וסידור הושבה בדרך הקלה

אנחנו מאמינים שארגון חתונה צריך להיות מהנה, מרגש ולזרום חלק ובדיוק בגלל זה אנחנו מציעים לזוגות מתחתנים שירותים דיגיטליים שיאפשרו להם להתמודד גם עם המשימות הפחות נעימות בצורה קלה ויעילה.

מי שכבר התחתן בעבר מספר שהמשימות הכי מתישות ומעיקות הן סידורי הושבה ואישורי הגעה. איך הופכים סידורי הושבה למהירים? איך עושים אישורי הגעה מבלי להתיש את כל החברים והמשפחה או לשלם אלפי שקלים לחברה חיצונית שתעשה זאת עבורכם? לנו יש את הפיתרון! 

סידורי הושבה לחתונה בקלות ובמהירות
הדודה הזו לא מוכנה לשבת באותו שולחן עם הדודה ההיא, בין החברים מהעבודה יש ריב קטן ולא כדאי להושיב אותם ביחד, גם לחברים מהבית יש אי אלו עניינים ואלו רק חלק מהמקרים שעלולים לסבך אתכם בסידורי הושבה. מה עושים? משתמשים בשירות הדיגיטלי של WEDIX שהופך את הכל למהיר ופשוט. באמצעות האפליקציה שפיתחנו תוכלו לערוך סידורי שולחנות בהתאם לאילוצים הקיימים ובדרך שתחסוך לכם הרבה מאוד זמן וגם כסף. צרו קשר ונסביר לכם הכל!

אישורי הגעה דיגיטליים שלא יצריכו מכם לעבוד בכלל ובמחיר משתלם!
עד לפני כמה שנים הדרך היחידה לביצוע אישורי הגעה לחתונה הייתה באמצעות שיחות טלפון אישיות לכל המוזמנים. זוגות רבים ביקשו מחברים ומשפחה שיבצעו זאת עבורם או ששילמו סכומי כסף גבוהים לחברה חיצונית שתעשה זאת עבורם. היום זה לא כך! כמו שאר העולם, גם סידורי ההושבה הפכו לדיגיטליים ויעילים והדרך הנוחה לבצע אותם כיום היא באמצעות הודעות סמס שנשלחות לאורחים והם יכולים להשיב אליהן בקלות האם הם מגיעים או לא. כל הנתונים מגיעים ישירות אליכם בזמן אמת, מה שיאפשר לכם גם לבצע סידורי הושבה בקלות. אנחנו מספקים חבילות של הודעות סמס לאישורי הגעה ושולחים אותן לכל המוזמנים. לכם נותר רק לחכות לנתונים... מהיר, קל , יעיל וחוסך המון זמן וכסף.

חברות לביצוע אישורי הגעה וסידורי הושבה - כך תבחרו בחוכמה
השוק "מוצף" בחברות רבות שמציעות שירותים דיגיטליים לארגון חתונה (סידורי הושבה, חבילות סמס לאישורי הגעה ועוד) וחלק מהן אפילו יציעו לכם שירותים בחינם. שימו לב שכדי שהשירותים יהיו באמת יעילים ויחסכו לכם כסף, זו חייבת להיות חברה אמינה ומומלצת. ניסיון העבר שלנו מוכיח שמה שמגיע בחינם בסופו של דב רעולה יותר ואנחנו ממליצים להתרחק מהצעות מפתות אך לא יעילות. אנחנו ב-WEDIX עוסקים שנים רבות בתחום של ארגון אירועים באמצעות שירותים דיגיטליים ופיתחנו אפליקציות חכמות ומתקדמות שכבר סייעו להמון זוגות לצלוח את המשימה בקלות ואפילו בכיף. נשמח לעמוד לרשותכם!
Our worldwide projects