איך מתנה באשראי לחתונה תחסוך לכם כסף?

אמנם אנחנו לא ממש אובייקטיבים אבל אנחנו לגמרי מאמינים שהאפשרות להעניק מתנה באשראי בחתונה היא הנוחה והיעילה גם לזוגות המתחתנים אבל גם לאורחים שלכם

אנחנו יודעים שאתם מתלבטים אם לעשות את האופציה הזו של מתנות באשראי בחתונה שלכם, תוהים אם זה מכבד, אם זה מתאים לאופי האורחים שלכם, אם בכלל כדאי להיכנס לזה ולהוסיף לעצמכם מטלות ואתם מוצאים את עצמכם מתלבטים לא מעט. כשאתם מכניסים אפשרות לתשלום מתנה באשראי בחתונה שלכם אתם בעצם מקלים על האורחים שלכם כך שאין לכם מה להרגיש חוסר נעימות, למעשה הם יודו לכם! ואחרי שנגענו בצד של המוזמנים הגיע הזמן לדבר על הצד שלכם: תשלום מתנה באשראי יכול לחסוך לכם כסף ולאפשר לכם לצאת עם מתנות בסכום גבוה מכל אפשרות אחרת. למה וכמה? כל התשובות כאן

תשלום מתנות באשראי בחתונה - גם מי שלא יכול להגיע נותן מתנה
אחד היתרונות הבולטים שיש לתשלום מתנות באשראי (גם לזוג המתחתן וגם למוזמנים) הוא שאפשר לשלם את זה מכל מקום ובכל זמן. זה אומר שגם אם יש מוזמנים שנבצר מהם להגיע לאירוע שלכם אבל אתם מאוד חשובים לכם והם רוצים לתת לכם מתנה, הם יוכלו לעשות את זה בקלות רבה. זה בהחלט מגדיל את סכום המתנות שתקבלו וחוסך לכם כסף רב.

אפשרות לחלק לתשלומים שמגדילה את סכום המתנה
שלא כמו תשלום מתנות לחתונה בצ'קים או במזומן, באשראי אפשר לחלק לתשלומים! כן בדיוק כמו כל קנייה אחרת בכרטיס אשראי, גם את המתנה לחתונה אפשר לחלק לתשלומים לפי הנוחות של האורחים. זה אומר שמוזמן שרצה לשים סכום גבוה יותר אך לא היה לו אפשרות , יוכל לעשות זאת עם האופציה של חלוקה לתשלומים!

הודעות סמס עם לינק למתנה באשראי לפני החתונה מקל על האורחים וחוסך לכם הפתעות
שימו לב שאם החלטתם ללכת על תשלום באשראי בחתונה עליכם לדאוג שלכל המוזמנים יגיע לינק שמוביל לעמוד שבו אפשר לשלם. את הלינק נהוג לשלוח בהודעת סמס יום או יומיים לפני מועד האירוע. אורחים רבים מעדיפים לשלם לפני האירוע וכך הם לא שוכחים/נוח להם יותר. גם לכם זה יתרון כיוון שזה מונע הפתעות ושכחה (תתפלאו אבל מוזמנים לפעמים שוכחים להכניס את המעטפה!), ומאפשר לכם לחסוך כסף. אצלנו ב-WEDIX מחכה לכם חבילת שירותים דיגיטליים שכוללת , בין היתר, שליחת הודעות סמס עם לינק לתשלום מתנה באשראי באירועים.
Our worldwide projects