כמה אפשר להסתמך על אפליקציית תכנון אירוע?

בשנים האחרונות צצו כמו פטריות אחרי הגשם אפליקציות לתכנון חתונות שמציעות לעשות "סדר דיגיטלי" בכל התהליך המורכב של תכנון אירוע.

אם בעבר היו כותבים הכל על דפים או בטבלאות במחשב, הרי שכיום אפשר להכניס את הנתונים לאפליקציה והיא תעשה את הכל במקומכם: סידורי הושבה, אישורי הגעה, שליחת הזמנות לאירוע ועוד כמה דברים. אבל עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת, בתור מתכנני האירוע חשוב לכם שהכל יהיה מושלם ושלא יהיו תקלות, בטח לא כאלו שנובעות מאפליקציות כאלו ואחרות. אז האם באמת אפשר להסתמך עליהן ועד כמה? יצאנו לבדוק

אפליקציות חינמיות לתכנון אירועים - עד כמה הן אמינות?
סביר להניח שפרסומות כאלו ואחרות הציעו לכם לא פעם אפליקציות חינמיות לתכנון אירוע. כאלו שלא ידרשו מכם שקל ובתמורה יציעו שירותים דיגיטליים לתכנון חתונה. העניין עם שירותים חינמיים הוא שלא תמיד הם באמת משתלמים ובסופו של דבר אתם עשויים להוציא יותר כסף ממה שהייתם מוציאים לו הייתם משלמים על שרות כזה מראש. מכירים את המשפט: "מה שעולה בזול עולה ביוקר?" לפעמים אנחנו חושבים שהוא נכתס בדיוק על אפליקציות חינמיות. לצערנו האמינות שלהן אינה גבוהה ובסופו של דבר אתם עשויים למצוא את עצמכם עם תכנון לקוי, שגיאות בנתונים ותקלות לא פשוטות שיצריכו מכם הרבה זמן וכסף שלא תיכננתם להוציא.

אפליקציות מומלצות לתכנון אירועים - שאפשר באמת לסמוך עליהן!
אז כפי שהבנתם אפליקציות חינמיות לתכנון אירוע עשויות להיות פחות אמינות ולא בגלל שהן לא עולות כסף אלא בגלל שאין מאחוריהן "אבא ואמא". אפליקציות לתכנון אירועים יכולות לעשות לכם חיים קלים ונוחים , אבל הן צריכות להיות איכותיות ושיהיה מישהו מאחוריהן למקרה שתזדקקו. אפליקציה מומלצת היא אפליקציה שתוכננה כדי באמת להקל עליכם ויש לה מגוון אופציות רחב לתכנון אירועים בסדרי גודל שונים. כמו כן חשוב לוודא שיש עם מי לדבר לסיוע ותמיכה במידת הצורך.

מהי הדרך הבטוחה לתכנון אירוע עם מינימום טעויות ותקלות? התשובה כאן
אם הבנתם מדברינו שאנחנו חושבים שהדרך האמינה והבטוחה לתכנון אירוע היא בדרך הישנה (דף , עט וטבלאות במחשב) אז זו ממש לא כוונתינו. אנחנו מאוד מאמינים באפליקציות לתכנון אירוע, כל עוד הן באמת מקלות ומסייעות. אצלנו ב-WEDIX תמצאו שירותים דיגטליים לאירועים מתקדמים ואיכותיים שבאמת אפשר לסמוך עליהם שיהפכו את תכנון האירוע לקל, יעיל ואפילו מהנה! פיתחנו אפליקציה ייחודית שתאפשר לכם לסגור את כל הפינות החשובות בלחיצת כפתור עם מינימום תקלות ועם חיסכון משמעותי בזמן ובכסף.
Our worldwide projects