אפליקציית מתנות לחתונה

נכון שכל מתנה שתקבלו לחתונה היא מבורכת ונכון גם שלא ממש נעים להתעסק בזה אבל במקרה הזה חייבים. למה? משום שאמנם מדובר במתנות אבל המתנות האלו הן שיקבעו אם תצאו עם רווח או הפסד מהאירוע שלכם.

הרוב הכמעט מוחלט של מתנות חתונה הוא כסף שאמור "לכסות" את התשלום לאולם ולספקים ולכן עם כל הקושי שבדבר, צריך לדבר על מתנות לחתונה. חלק מהאורחים יביאו אותן במזומן, חלק בצ'קים וחלק גדול ישמחו מאוד אם תתנו להם אופציית תשלום מתנה באשראי. בעבר זה לא היה מקובל אבל עם התפתחות הטכנולוגיה לא רק שזה לגיטימי, זו גם הדרך המועדפת על רוב האורחים.

תשלום מתנה באשראי בחתונה- איך זה בדיוק עובד?
נתחיל בזה שנגיד שרוב האורחים מעדיפים לשלם את המתנה שלהם באשראי כי זה נוח, יעיל, מהיר ומונע מהם את הצורך להוציא כסף מזומן או לכתוב צ'ק. אז איך זה בדיוק עובד? ובכן האופציה הראשונה היא להציב באירוע מתקן שבו יכולים האורחים לשלם באשראי ממש כשהם מגיעים למקום. האופציה השנייה היא לשלוח להם לינק לפני או ביום החתונה ואת התשלום הם יעשו ישירות מהטלפון הנייד מכל מקום שנוח להם, ממש כמו כל רכישת און ליין אחרת. במידה ואתם בוחרים באופציה השנייה חשוב לוודא שהלינק לשירות הזה יגיע לכל האורחים בהודעת סמס מסודרת וברורה, אחרת הם עשויים לפספס את האופציה הזו.

מתי ואיך כדאי לשלוח לאורחים לינק לתשלום באשראי?
אם לא תשלחו לינק לאתר שבו אפשר לשלם מתנה לחתונה באשראי האורחים שלכם לא יידעו על האופציה ולכן חשוב לעשות את זה מסודר. האופציה הראשונה של הצבת מתקן אשראי באירועים כבר פחות מקובלת והיום רוב הזוגות מעדיפים את האופציה של תשלום און ליין. אז מתי שולחים את הלינק? ובכן, נהוג לעשות את זה כמה שיותר סמוך למועד האירוע. יהיו זוגות שיעדיפו לעשות זאת ערב קודם (כך שגם מי שלא יוכל להגיע לאירוע וירצה לתת מתנה יוכל לעשות זאת), או בבוקר החתונה. הבחירה היא שלכם לפי ההעדפה וההכרות עם האורחים שלכם אך בכל מקרה לא מומלץ לעשות את זה רחוק מידי ממועד החתונה.

עלויות של אפליקציות ולינקים למתנות באשראי לאירועים
אז כמה עולה הנוחות הזו ? העלות של האפשרות לפתוח אופציית תשלום און ליין למתנות לחתונה משתנה מחברה לחברה, ויהיו חברות שיציעו לכם את זה בחינם כאשר תשלמו את העמלות. אצלנו ב-WEDIX תמצאו שירות מתקדם ויעיל של שליחת הודעות סמס לחתונה עם לינק לאתר תשלום מתנה. אנחנו נשלח את ההודעה לכל האורחים במועד שתבחרו ונדאג שהיא תהיה ברורה ונוחה לתפעול. העלות תלויה במספר ההודעות שתזדקקו להן וכן בשירותים הנוספים שתבחרו לצרף לחבילה. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר!
Our worldwide projects