למה לא כדאי לכם לסמוך על הזמנות דיגיטליות בחינם

יש לכם כל-כך הרבה הוצאות על החתונה וגם אם נדמה לכם שאתם תעמדו בתקציב, סביר להניח שיהיו חריגות קלות אז כשסוף סוף מציעים לכם משהו בחינם לא תקחו?

אנחנו יודעים שהזמנות דיגיטליות לחתונה בחינם הן מאוד מפתות, אבל לעיתים מה שעולה בזול בסוף עולה ביוקר (ובמקרה הזה זה לא סתם ביטוי). שיטוט קצר ברחבי הרשת יחשוף אתכם לעשרות (אם לא מאות) אתרים שמציעים לכם לעצב בחינם הזמנה דיגיטלית לאירועים אבל אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשקול את זה בכובד ראש. ההסברים המנומקים שלנו ממש כאן

הגבלה במספר האישורים
הזמנה בחינם חייבת לבוא עם קאץ' וברוב המקרים מדובר במגבלה שלא תאפשר לכם לקבל אישורי הגעה מעל כמות מסוימת. 

בילה חינמית של עיצוב ושליחת הזמנה דיגיטלית לאירועים - חוסכת כסף אבל מבזבזת זמן!
אחת מהדרכים שמושכות אנשים להשתמש באפליקציות החינמיות היא ההבטחה שאפשר לשלוח את ההזמנה ישירות לסמארטפון של האורחים. לכאורה זה באמת נשמע מפתה אלא שבפועל התהליך הוא מאוד מסורבל. באפקליציות רבות תצטרכו ממש לשלוח לכל אורח את ההודעה באופן נפרד על חשבון חבילת ה SMS שלכם, מה שייקח לכם הרבה מאוד זמן . אצלנו ב-WEDIX מחכה לכם חבילה בעלות משתלמת ביותר שכוללת גם עיצוב מקורי וייחודי של הזמנה וגם שליחה לכל האורחים שלכם בהודעת סמס. ישנם גם שירותי נוספים שניתן להוסיף לחבילה והם יסייעו לכם בארגון חתונה יעיל ונעים!

אפליקציות חינמיות להזמנות דיגיטליות לאירועים - ממה צריך להיזהר?
למרות הפיתוי הגדול, יש כמה דברים שצריך להכיר על אפליקציות חינמיות להזמנות דיגיטליות לאירועים. שימו לב שלא בכל מדינה הן עובדות וכך למשל אם יש לכם אורחים מחו"ל הם עשויים לא להצליח לפתוח את ההזמנה. זה נכון גם לגבי סוגים שונים של מכשירים ניידים שעשויים לקבל את ההזמנה בצורה שונה ממה שעיצבתם. פעמים רבות אנשים מתלהבים מאוד מהתוצאה שיצאה להם בעיצוב הזמנה באפליקציה אלא שבפועל התוצאה שמתקבלת אצל האורחים היא שונה לגמרי. זה קורה מסיבות טכניות כאלה ואחרות והשקעה זולה בפיתוח. צריך להיות מוכנים לזה.
Our worldwide projects