אישורי הגעה לבר מצווה - בעד ונגד

משום מה אנשים חושבים שרק לחתונה צריך לבצע אישורי הגעה בעוד בשאר האירועים זה לא רלוונטי או פחות קריטי.

אז מה שקורה הוא שבעוד זוגות מתחתנים מוציאים כסף וזמן על אישורי הגעה, הורי חתן/כלת בר/בת המצווה מוותרים על "התענוג" ולעתים מתמודדים עם הפסדים כספיים בגלל שאורחים לא מגיעים. בדיוק כמו בחתונה, גם לבר מצווה לא כל המוזמנים מגיעים! תמיד יש אילוצים ועניינים שאתם לא תוכלו לנחש אם לא תבצעו אישורי הגעה. אז נכון שזה כרוך בעלות נוספת וגם בזמן שתצטרכו להשקיע, אבל בסופו של דבר זה יכול לחסוך לכם כסף ולאפשר לכם לארגן אירוע ביעילות רבה יותר. אז כן, כפי שוודאי הבנתם אנחנו ב-WEDIX מאמינים שאין הבדל מהותי בין בר מצווה לחתונה ובשני האירועים צריך לאשר את הגעת האורחים.

היתרונות בביצוע אישורי הגעה מדויקים בבר או בת מצווה
אישורי הגעה לאירוע (כל אירוע!) הם הדרך שלכם לחסוך הרבה כסף! זה נכון אם אתם מקיימים את האירוע באולם או גן אירועים אבל גם אם אתם מקיימים אותו במסעדה או בפארק. בדרך כלל אתם מתחייבים למספר מנות וככל שתהיו מדויקים יותר כך האירוע שלכם יהיה משתלם יותר. באמצעות אישורי הגעה תוכלו להיות מדויקים ולדווח למקום מספר שקרוב ככל הניתן למציאות. זה יוביל לכך שתשלמו על מי שהגיע (וכנראה יביא לכם מתנה "לכסות") מבלי להפסיד כספים.

אירועי בר מצווה שבהם אפשר לוותר על אישורי הגעה
אם אתם מתכננים בר מצווה קטנה לבני המשפחה הקרובים בלבד אולי תוכלו לוותר על אישורי הגעה. כך גם במקרה של אירוע בר מצווה מצומצם לכיתה או לחברים הקרובים בלבד. כשמדובר על אירועים קטנים יותר לעתים ניתן לשקול וויתור על אישורי הגעה (לפחות בדרך של הודעות סמס) ולבצע אותם באופן ישיר מול המוזמנים. אם אתם מתכננים אירוע בר מצווה גדול במקום שאתם משקיעים בו הרבה כסף ויש כמות מכובדת של אורחים, ממש לא מומלץ לוותר על אישורי הגעה.

חבילת הודעות סמס לאישורי הגעה לבר מצווה במחיר שפוי
אישורי הגעה באמצעות הודעות סמס הם הדרך המתקדמת, הנוחה והמדויקת ביותר כדי להבין מי וכמה מגיעים לאירוע שלכם. אצלנו ב-WEDIX תקבלו חבילת שירותים לארגון יעיל ונוח של האירוע שלכם. אנחנו מציעים חבילה שכוללת הודעות סמס עם אישורי הגעה במחירים נוחים ומשתלמים ביותר. בנוסף תוכלו לצרף לחבילה שירותים נוספים כמו לינק לתשלום מתנה באשראי, לינק עם כתובת לווייז למקום האירוע, מספרי שולחן ועוד. פנו אלינו לקבל הצעת מחיר.
Our worldwide projects