מתנה באשראי - המתנה הטובה ביותר לחתן ולכלה

זה כבר כמה שנים טובות שתשלום מתנות באשראי מלווה את האירועים בארץ וכנראה שגם אתם נכחתם באירוע כזה. ועכשיו, כשהגיע הרגע בו האירוע הוא שלכם, אתם מתלבטים אם לקחת את השירות הזה או לא.

זה לא שאנחנו לא מבינים את ההתלבטות אבל אנחנו באמת מאמינים שהיתרונות עולים בפער על החסרונות ושזו המתנה הכי טובה שתוכלו להעניק לעצמכם וכן, גם לאורחים שלכם! איך ? כמה ולמה? כל  מה שאתם צריכים לדעת על מתנות באשראי לאירועים מחכה לכם ממש כאן

מתנה באשראי באירועים הופכת את ה"יום שאחרי" לנוח הרבה יותר עבורכם
עד לפני שהשירות הנהדר הזה נכנס לחיינו, היום שאחרי החתונה היה לא פשוט עמוס במשימות מהימים שלפני החתונה. מה שהיה קורה הוא שהזוג המתחתן היה אוסף את כל הצ'קים והכסף המזומן שקיבלו כמתנות והיה צריך ללכת להפקיד אותם בבנק. לפעמים זה היה לוקח לא מעט זמן והופך את היום הזה לארוך במיוחד. אלא שמאז המצאת "מתנה באשראי" הכסף נכנס ישירות לחשבונכם ומבלי שתצטרכו לעשות דבר! כל כך קל , פשוט ונוח. היום שאחרי החתונה הוא היום שלכם לשמוח ולהתרגש ולא לעסוק בסידורים!

תשלום מתנות באשראי באירועים הכי נוח לאורחים!
אחרי שהבנתם כמה זה נוח לכם, הגיע הזמן לדבר על הנוחות של האורחים שלכם שהיא לא פחות חשובה. בתקופה כמו שלנו, בה רבים לא מחזיקים בכסף מזומן או בפנקס צ'קים, תשלום מתנה לחתונה באשראי הוא נוח במיוחד עבורם. ומעבר לנוחות בתשלום, ישנה גם אפשרות לחלק את המתנה לתשלומים (אל דאגה, אתם תקבלו את זה בתשלום אחד), וכך האורחים יכולים לשים את הסכום שבאמת רצו ולולא חלוקה לתשלומים לא היו יכולים.

מתנות באשראי בחתונה - ההשקעה הכי משתלמת שלכם! למה? התשובה בפנים
העלויות של מתנה באשראי מתנה מחברה לחברה וכרוכה בשאר השירותים שתצרפו לחבילה ולהחלטות שתיקחו כמו למשל האם תרצו לשלוח סמס עם לינק לתשלום באשראי ביום החתונה? ולמרות שזה עולה כסף מדובר בהשקעה משתלמת ביותר שכן כמו שכבר אמרנו אורחים שמשלמים באשראי יכולים "לפרגן" לכם מתנה גדולה יותר, בגלל האופציה של תשלומים.
Our worldwide projects