מתנה בכרטיס אשראי - היתרונות הבולטים לאורח

האופציה של תשלום מתנה לאירועים באמצעות כרטיס אשראי היא יעילה מאוד עבורכם, בעלי השמחה באירוע, אבל היא גם מאוד תורמת לאורחים.

לא סתם היא הפכה המתנה באשראי לפופולרית ומבוקשת כל-כך בשנים האחרונות ואם היא לא הייתה מועילה גם עבור המוזמנים כנראה שהיא לא הייתה שורדת. אם אתם עדיין מתלבטים אם לעשות אפשרות תשלום באשראי באירוע שלכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות בהן צוות WEDIX סקר את יתרונות האופציה דווקא עבור המוזמנים לאירוע. זה שזה נוח ויעיל בשבילכם זה כבר ידוע אבל בואו תבינו כמה זה מוצלח גם עבור הצד השני , עבור האורחים שלכם.

מאפשר חלוקה לתשלומים של המתנה לאירוע
היתרון הברור והמובהק של האופציה הזו עבור האורחים שלכם הוא האופציה לחלק לתשלומים. בימים בהם יוקר המחיה שובר כל שיא אפשרי מדובר ביתרון גדול מאוד. כך האורחים יכולים לתת את המתנה שהם באמת רוצים לתת תוך פריסת הסכום לתשלומים ואופציה לתשלום נוח יותר. כמובן שבכל תשלום אחר (מזומן, צ'קים) לא ניתן לעשות זאת ולכן רק בשביל זה אתם צריכים לתת אופציה לתשלום באשראי.

חוסך את הצורך בשימוש בצ'קים או מזומן
יש לכם פנקס צ'קים או מזומן בארנק? אם עניתם "כן" אז תדעו שאתם בין הנדירים שעוד מסתובבים עם הפריטים ההיסטוריים האלו. יותר ויותר אנשים עברו לתשלום כמעט בלעדי באמצעות כרטיסי אשראי או באמצעות אפליקציות התשלום של הטלפונים הסלולריים וזה מאוד יקל עליהם שיוכלו לשלם כך גם באירוע שלכם. חסכו מהם את הצורך לעמוד בתור לכספומט או לנקות אבק מפנקס הצ'קים שלהם...

מאפשר לשלוח מתנה גם אם אין אפשרות להגיע לאירוע
יתרון בולט נוסף שיש לתשלום מתנות באירועים באשראי הוא שכך אורחים שנבצר מהם להגיע עדיין יוכלו לתת לכם מתנה. תאמרו לנו לכאורה שזה יתרון עבורכם ולא עבור האורחים, אבל זה לא לגמרי מדויק. יש אורחים רבים שבאמת היו רוצים לשמוח איתכם אבל מסיבה כזו או אחרת הם לא יכולים. מתנה באשראי מאפשרת להם להרגיש טוב יותר ונוח יותר ולהראות לכם את האהבה שלהם גם אם הם לא נמצאים איתכם פיזית באירוע.
Our worldwide projects