תשלום באשראי למתנת חתונה

זה אולי ישמע לכם חדשני, מתקדם, אולי תגלו ספקות לגבי זה, תחשבו שזה לא רגיש ואולי פחות מתאים אבל בשורה התחתונה: זה הופך את הכל לפשוט ונוח יותר לא רק לכם אלא בעיקר עבור האורחים שלכם.

לא סתם האופציה של "תשלום מתנה לחתונה בכרטיס אשראי" הפכה לפופולרית כל-כך. יותר ויותר זוגות מתחתנים בוחרים לתת לאורחים שלהם את האפשרות לשלם מתנה באשראי ובוחרים להשאיר בצד את חוסר הנעימות ואת ההתלבטויות ואם תשאלו אותנו זו ההחלטה הכי חכמה שיש. לתשלום מתנות באשראי יש כל-כך הרבה יתרונות (גם לזוג המתחתן וגם לאורחים המוזמנים) ואם אתם עדיין מתלבטים , הגעתם למקום הנכון. הנה כמה דברים שכדאי לדעת שאולי יעזרו לכם להחליט.

תשלום מתנה לחתונה בכרטיס אשראי - איך זה בדיוק עובד?
העניין הוא פשוט מאוד ומכם זה לא יצריך יותר מידי עבודה, ואפילו להפך! זה יהפוך לכם את החיים לקלים ונוחים. כל מה שצריך הוא לסגור מול חברה שמעניקה שירותים כאלו ולהעביר לאורחים שלכם את הלינק למסך התשלום סמוך למועד החתונה. אם חשבתם שתצטרכו לשלוח את ההודעה באופן אישי לכל אחד מהאורחים, אז לא! הסירו דאגה מליבכם כי בשביל זה אנחנו כאן. נעביר את הלינק לכל האורחים באמצעות הודעות סמס שנשלח אליהם. בהודעה יהיו הוראות ברורות ופשוטות שינחו אותם כיצד לשלם את המתנה שירצו להעניק לכם. אתם תקבלו ישירות לחשבונכם את כל הכסף שיתקבל מהמתנות בתשלום אחד בצורה מסודרת ובטוחה.

כל היתרונות באופציה של תשלום באשראי בחתונות
היתרון הברור הוא קודם כל נוחות עבור האורחים שלכם. במקום להכין צ'קים (לרבים כבר אין פנקסי צ'קים היום) , למלא אותם ולעמוד בתור לכספת ולעמדת הברכות, הם יוכלו "לסגור את הפינה" לפני החתונה בזמן ובמקום שנוח להם. בנוסף ליתרון הנוחות, ישנו יתרון ברור שהוא האפשרות לפרוס את התשלום לתשלומים. בתור בעלי השמחה אתם תקבלו את כל סכום המתנות בפעם אחת אבל האורחים שלכם יוכלו לפרוס את זה לתשלומים, מה שמאוד יקל עליהם. גם עבורכם זה יתרון שכן אורחים רבים יוכלו כך לתת סכום גבוה יותר...

כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב לפני שמשתמשים באופציה הזו
יש כיום מספר חברות שמציעות את השירות הזה ולמעשה פותחות עבורכם את האופציה לתשלום מתנה. אנחנו ב-WEDIX נשמח להעביר לאורחים שלכם את הלינק אבל ה"עיסקה" תעשו מול אותן חברות. שימו לב שאתם בוחרים חברה מוכרת ומומלצת שנוקטת באמצעי בטיחות המידע הדרושים ועומדת בכל כללי הרגולציה. כשמדובר על תשלום באשראי דרך האינטרנט ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לאבטחת מידע ועליכם לוודא שאתם בוחרים בטוב ביותר עבור האורחים שלכם.
Our worldwide projects