היתרונות שלא סיפרו לכם על הזמנה דיגיטלית חתונה

גם היום יש עדיין מתחתנים שמתקשים לוותר על ההזמנה המסורתית, על המעטפה המקושטת ועל התהליך המרגש של חלוקת הזמנות בתיבות הדואר...

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים להזמין את האורחים שלהם לחתונה באמצעות הזמנה דיגיטלית. השינוי הזה לא קרה ביום אחד ולמעשה הוא לא היה פשוט במיוחד. אז כן, זה לא היה פשוט אבל מדובר על שינוי מבורך שטומן בחובו יתרונות רבים. נכון שהשינוי הזה הוא לא מוחלט וחד משמעי ועדיין אנחנו רואים הזמנות "רגילות", אבל המגמה היא בהחלט של מעבר להזמנות דיגיטליות ואנחנו ב-WEDIX גאים להיות חלק מזה. הנה כמה יתרונות שיש להזמנות דיגיטליות ואולי לא חשבתם עליהם.

מנות דיגיטליות אקולוגיות הרבה יותר!
כשאתם בוחרים בהזמנה דיגיטלית אתם בוחרים לעשות טוב למען כדור הארץ! אתם חוסכים ניירות רבים (גם בהזמנה וגם במעטפות) ותורמים כך לסביבה ירוקה יותר ולצימצום זיהום האוויר. בימים בהם המודעות לשמירה על הסביבה היא כל-כך גבוהה זה מתבקש שגם זוגות שמתחתנים יפעלו לצמצום הפגיעה בטבע ויבחרו דווקא הזמנות דיגיטליות לאירוע שלהם. האוויר שאנחנו נושמים בידיים שלכם!

הזמנות דיגיטליות מגדילות את אחוזי ההגעה של האורחים לחתונה
היתרון הברור והמובהק של הזמנות דיגיטליות לחתונה הוא שהן נשמרות בטלפון הנייד של האורחים ומגיעות לכולם ללא עיכובים בדרך. במקום להסתמך על דואר ישראל או על אנשים שיעבירו את ההזמנות לאורחים, אתם מסתמכים על פלאי הטכנולוגיה (והיא באמת פלאית ומוצלחת!), מה שמביא לכך שהרבה יותר אורחים זוכרים ומגיעים לחתונה שלכם. ההזמנה נשמרת בטלפון שלהם, הם יכולים לשמור את התאריך ביומן שלהם וכך יוצא שהאחוזים של מאשרי ההגעה הוא גבוה בהרבה.

הזמנות דיגיטליות יכולות להיות מעוצבות וחדשניות הרבה יותר
מאז שנכנסו ההזמנות הדיגיטליות לחיינו, אנו עדים לשלל התפתחויות התחום העיצובי. אם בהזמנות על נייר האפשרויות הן די מוגבלות, בהזמנות דיגיטליות השמיים הם הגבול! אפשר לעשות הזמנת וידאו, אנימציה, קליפ של תמונות, הזמנה רק של תמונת סטילס, הזמנה מצוירת ועוד. יש שיגידו שככל שההזמנה מעוצבת יותר כך האורחים זוכרים ומגיעים באחוזים גבוהים יותר, וצוות המעצבים שלנו כאן כדי לעזור במשימה!
Our worldwide projects