מתנה באשראי לחתונה - לא לטכנולוגים בלבד

יצאנו לבדוק וחזרנו עם תובנות מעניינות. ספוילר: זה מתאים לכולם! מהרו לסגור לעצמכם את השירות הזה באירוע.

בטח גם אתם שמעתם על האופציה של תשלום מתנות באשראי בחתונה או בכל אירוע אחר. אמרו לכם שזה פשוט לתפעול, שזה נוח לכם ולאורחים שלכם, שזה חוסך זמן ויכול להגדיל את שווי המתנות שתקבלו ובאופן כללי הרעיפו שבחים בדבר ההמצאה ששינתה את פני האירועים בארץ ובעולם. הכל נכון והכל טוב ויפה ואין ספק שהיתרונות של האופציה הזו בהחלט עולים על החסרונות, אבל מה לגבי מי שאין לו זיקה לטכנולוגיה? האם גם האורחים האלו יכולים ליהנות מהיתרונות של תשלום מתנות באשראי או שעבורם מדובר בעול ומעמסה?

תשלום מתנות באשראי - איך זה עובד?
למרות שזה נשמע חדשני ומתקדם (וזה אכן כזה!), כל העניין הוא למעשה פשוט במיוחד. את העבודה הקשה של הפיתוח והתכנון אנחנו עשינו ואילו לאורחים שלכם נשאר רק ללחוץ על הקישור המתאים בהזמנה הדיגיטילת שלכם או בקישור שיקבלו בהודעת SMS. מה שהולך לקרות הוא כזה: האורחים שלכם הולכים לקבל הודעת סמס שבה יש לינק וכאשר הם ילחצו עליו ייפתח להם מסך שבו הם יכולים לשלם את הסכום שהם בוחרים. הם לא צריכים זיקה טכנולוגית מסוימת אלא רק לעקוב אחרי ההוראות הפשוטות. הם יכולים אפילו לחלק את הסכום לתשלומים (לבעלי השמחה הוא יגיע כמובן בתשלום אחד.

ומה לגבי אורחים שאין להם זיקה טכנולוגית? איך הממשק של השירות?
כמו שאמרנו, אין שום צורך בזיקה טכנולוגית ואפילו נגדיל ונאמר שגם מי שלא קנה מעולם באינטרנט, יוכל לעשות את זה בלי כל קושי. הממשק של WEDIX הוא קל מאוד לתפעול ובכוונה יצרנו אותו כזה. רצינו שהאפשרות הזו תהיה פתוחה בפניי כל האורחים בלי קשר לגיל שלהם ולהרגלי השימוש שלהם בטכנולוגיה. יצרנו שירות נוח וברור וכל מה שנותר הוא לעקוב אחרי ההוראות הפשוטות. הניסיון שלנו מלמד אותנו שגם אורחים עם קושי טכנולוגי הצליחו להשתמש בו בקלות רבה.

ומה עם אבטחת מידע? האם זה בטוח להעביר כסף ככה?
השאלה הבאה ששואלים אותנו (אחרי : "עד כמה זה מסובך להשתמש בשירות?") נוגעת לבטיחות של פרטי האשראי של האורחים. ובכן, בטיחות המידע של המשתמשים בשירותים שלנו עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. ספקי הסליקה והכלים הטכנולוגיים שלנו עומדים תחת ככלי רגולציה נוקשים.
Our worldwide projects