היתרונות לאורח בהענקת מתנה בכרטיס אשראי

כבר כמה שנים שהאפשרות להענקת מתנה באשראי באירועים מלווה אותנו והאמת? מדובר בפתרון משנה חיים - או לפחות את מה שקשור במתנות לחתונה....

תשלום מתנות באשראי הוא win win situation גם עבור בעלי השמחה וגם עבור האורחים שלהם שמגיעים (או לא מגיעים) לאירוע. כשהאופציה הזו רק נכנסה לחיינו היו הרבה הרמות גבה שטענו, בין היתר, שיש משהו לא מכובד בלהציג לאורחים את האפשרות הזו. מאז גם הספקנים הגדולים ביותר הבינו שאפשר להשאיר את הבושה ואת האמונות הקדומות בצד כיוון שמדובר בפתרון נוח ומלא ביתרונות, בעיקר עבור האורחים. הנה חלק מהם.

נוח , מהיר וחוסך את הצורך בצ'קים או מזומן
בעידן כמו שלנו, האנשים שמחזיקים באופן קבוע צ'קים או כסף מזומן הם לא רבים, מה שאומר שלקראת אירוע הם צריכים להצטייד במיוחד בכאלה. תשלום מתנות באשראי חוסך את הצורך בהכנה של צ'ק או בהוצאת כסף מזומן ומאפשר לשלם במהירות בכל זמן ובכל מקום. כל מה שצריך זה כרטיס אשראי והוא הרי זמין לנו ותמיד בארנק שלנו. זה מהיר, נוח , וידידותי יותר לאורחים שלכם.

אפשרות לחלק לתשלומים!
יתרון נוסף ומשמעותי ביותר הוא שניתן לחלק את התשלום לתשלומים! עבור אורחים מסוימים מדובר ביתרון גדול מאוד שמאפשר להם לתת את הסכום שבאמת היו רוצים (סכום גבוה יותר) ולשלם אותו בתשלומים. חשוב לציין שהכסף יגיע אל בעלי השמחה בפעם אחת ולא בתשלומים, ההסדר של התשלומים הוא רק עבור האורחים. יש כאן יתרון גם לבעלי האירוע שכן בגלל שיש אופציה לתשלומים סבירות גבוהה יותר שתקבלו מתנות בסכומים גדולים יותר.

ניתן להעניק מתנה גם אם נבצר מהאורחים שלכם להגיע לשמוח בשמחתכם
זה נכון שבדרך כלל מי שלא מגיע לאירועים גם לא ישים כסף כמתנה, אך יש גם מקרים יוצאי דופן. ישנם אורחים שכן תיכננו להגיע לאירוע אבל ברגע האחרון משהו מנע מהם והם כן רוצים לתת מתנה. באמצעות האופציה של מתנה באשראי הם יכולים להעניק לכם מתנה באשראי גם מבלי להגיע לאירוע. כמובן שמדובר ביתרון גדול גם עבור בעלי השמחה ולכן אנחנו כל הזמן חוזרים ומדגישים שמדובר ב-win win situation. אז מה אתם אומרים? עדיין מתלבטים?
Our worldwide projects