מה עושים עם תוכנות לארגון חתונה?

התחלתם לארגן את החתונה שלכם וגיליתם שכמות האפליקציות והתוכנות לארגון חתונה הן רבות כמעט כמו רשימת המוזמנים שלכם...???

ברור שאנחנו מגזימים אבל מה שאנחנו מנסים להגיד הוא שיש כל-כך הרבה עזרים טכנולוגיים ואם תבחרו אותם בקפידה תוכלו לייעל משמעותית את ארגון החתונה שלכם. מה עושים עם התוכנות האלו? למה הן בדיוק טובות? ולמה ממש כדאי לכם לוותר על המחסומים הטכנולוגיים ולהתקדם? צוות המומחים של WEDIX, שגם היא תוכנה מומלצת לארגון חתונה! עם כל התשובות.

אפליקציה לניהול רשימת מוזמנים לחתונה - הפתרון לתכנון מסודר ויעיל!
אומרים שהמשימה הראשונה שיש לכל זוג שמתחתן היא לערוך רשימה מוזמנים. לפני שבוחרים ספקים, לפני שתופרים שמלה וחליפה ובטח לפני שיוצאים לסיבוב גני אירועים צריך להכין רשימה מוזמנים. זה הבסיס להכל ומתוך הרשימה הזו ייגזרו שאר הבחירות שלכם. שחררו את הדפים והעטים והתקדמו לאפליקציה מתקדמת לניהול רשימת המוזמנים שלכם. תוכלו לערוך אותה בקלות, למחוק, לשנות ולהוסיף, וכמובן לשתף אותה עם מי שצריך. האפליקציה של WEDIX הופכת את כל תכנון החתונה ליעל, מהיר ונוח הרבה יותר עם ניהול מדויק וזמין של רשימת המוזמנים שלכם.

תוכנה לשליחת סמס הזמנה לחתונה - מתקדם, ירוק, וחסכוני!
אחרי שתנהלו את רשימת המוזמנים שלכם תצטרכו להודיע לכולם על החתונה או במילים אחרות: לשלוח הזמנות דיגיטליות לחתונה! גם במקרה הזה אין צורך לשלוף מהארונות את המעטפות או לבזבז נייר על הדפסה של הזמנות ואפשר לשלוח הודעות סמס עם ההזמנה! קל, מאוד מהיר, אקולוגי בהרבה וחוסך הרבה כסף ועוד יותר הרבה זמן! ישנן לא מעט אפליקציות ותוכנות לשליחת סמס עם הזמנה לחתונה ומאוד מומלץ להשתמש בהן.

תוכנות לסידורי הושבה, אישורי הודעה ועוד תוספות - ככה מתחתנים היום!
התוכנות השונות שקיימות כיום בשוק ארגוני האירועים מציעות מגוון רחב של שירותים ואנחנו מציעים להתשמש בכולם. הם פותחו לאחר מחשבה רבה ובמטרה להקל עליכם את המשימות הרבות. כך למשל תוכלו לתכנן את סידורי ההושבה בתוכנות, לשלוח סמס עם בקשה לאישור הגעה לאורחים, הודעות סמס עם תשלום מתנה באשראי, לינק לווייז עם הוראות הגעה ועוד.
Our worldwide projects