ניהול רשימת מוזמנים לחתונה

עם השירותים שאנו מציעים ב-WEDIX תוכלו לנהל את רשימת המוזמנים שלכם בצורה פשוטה ויעילה ובאמת לשלוט בדברים. הנה כל הפרטים

יש לכם רשימה מסודרת של הספקים שלכם, יש לכם קשר צמוד ורציף עם גן האירועים ואתם יודעים בדיוק איפה אתם עומדים בכל מה שקשור אליהם. אבל מה לגבי המוזמנים שלכם? האם גם שם אתם לגמרי "על זה" ויודעים בדיוק מי הוזמן, מי אישר הגעה, מי הודיע שלא יגיע ומי עדיין לא החזיר תשובה? החלק הזה הוא החלק "הבעייתי" יותר בארגון חתונה ולמעשה עד לרגע האחרון לא תדעו את הנתונים המדויקים ביותר. מה שכן, תוכלו לצמצם את הערפל ולדעת בכל רגע נתון איפה אתם עומדים. זה יעזור לכם מאוד בתכנון החתונה ויאפשר לתכנן את האירוע עם הרבה פחות לחץ.

אתם תכניסו את רשימת המוזמנים שלכם ואנחנו נדאג לשאר
באפליקציה של WEDIX דאגנו שהדברים יהיו כל כך פשוטים ונגישים כך שםג מי שאין לו יכולות טכנולוגיות או זיקה לתחום יוכל לנהל את המוזמנים שלו בצורה פשוטה. זרקו את כל הניירות הבלתי נגמרים ועברו לניהול מוזמנים במערכת WEDIX! כל מה שתצטרכו לעשות הוא להכניס את רשימת המוזמנים שלכם ומשם הדרך לניהול הרשימה היא קצרה ביותר. תוכלו לעדכן בכל רגע נתון מי מגיע ומי לא, תוכלו להוסיף מוזמנים, תוכלו לכתוב הערות ליד כל מוזמן ולנהל את הדברים דרך הנייד שלכם מכל מקום ובכל זמן. לא חייבים גישה למחשב או לקבצי אקסל מתוחכמים ותוכלו לשלוט בחלק של ניהול המוזמנים באופן הטוב ביותר.

אופצית אישורי הגעה תעשה את החיים שלכם קלים הרבה יותר
אחת מהאפשרויות שאנחנו מציעים ב-WEDIX היא אופציה של שליחת סמס עם אישורי הגעה לכל המוזמנים שלכם. המוזמנים יוכלו להשיב בקלות "כן או לא" ואתם תקבלו נתונים מדויקים בזמן אמת. אישורי ההגעה של המוזמנים יסתנכרנו עם רשימת המוזמנים שלכם וכך תוכלו לנהל את הדברים באופן יעיל ומהיר. תוכלו גם לצרף שאלה "זקוק להסעה?" (במידה ואתם מתכננים הסעה כמובן), וכן אופציות נוספות. מה שחשוב לדעת הוא כי אישורי ההגעה לחתונה מתעדכנים אוטומטית ומדווחים לכם ישירות דרך האפליקציה. ההודעה תגיע אל המוזמנים בסמס ולא תדרוש שום התקנה או פעולה מסובכת מצידם.

ומה לגבי סידור שולחנות של כל המוזמנים? מבטיחים לעזור גם בזה!
באפליקציה שלנו יש גם אופציה של סידורי הושבה שגם היא מסתנכרת עם רשימת המוזמנים שלכם ועם אישורי ההגעה שלהם. זה אומר שבכל זמן שתקבלו מידע מהאפליקציה לגבי המוזמנים שלכם תוכלו לשבץ את המאשרים ישירות בסידורי ההושבה. אנחנו מציעים שירות סידורי הושבה דיגיטלי יעיל ופשוט במיוחד לתפעול שתוכלו לעשות דרך האפליקציה. זוהי דרך נוספת ומתקדמת לנהל את רשימת המוזמנים שלכם ולארגן את החתונה בלי להסתבך. מי אמר שתכנון חתונה זו משימה מתישה וקשה? הוא כנראה לא עשה זאת עם הממשק של WEDIX.
Our worldwide projects