הזמנה עם אישורי הגעה - הדרך שלכם להבין איפה אתם עומדים

אולי אתם עדיין מתלבטים ומנסים לחסוך כמה שקלים, אבל אם תקראו את השורות הבאות אנחנו די בטוחים שתשתכנעו שהזמנה עם אישורי הגעה היא מאסט!

מעבר לזה שזה ממש נוח לאורחים שלכם, חוסך להם טלפונים מעיקים ומאפשר להם להיות כנים, זה מאוד מאוד נוח לכם, הזוג המתחתן! באמצעות הזמנה שכזו תוכלו לדעת בכל רגע נתון כמה מהאורחים שלכם אישרו הגעה. למה זה כל-כך חשוב? ובכן, כך תוכלו להיערך כמו שצריך מבחינת הספקים וגן האירועים ולא תצטרכו לחכות לרגע האחרון. זה נכון שאנחנו תומכים נלהבים של המוצר שפיתחנו ואולי לא ממש אובייקטיבים, אבל אנחנו בטוחים שאם תשאלו זוגות שבחרו בהזמנה עם אישורי הגעה תבינו שאתם לא יכולים להסתדר בלי זה.

הזמנה דיגיטלית עם אישור הגעה - איך זה בדיוק עובד?
הזמנה דיגיטלית היא למעשה קובץ שאנחנו מעצבים (על פי בקשתכם כמובן) וניתן לשלוח אותו באמצעות הודעות ווטסאפ או באמצעות חבילת הודעות סמס. ההזמנה כוללת את כל פרטי האירוע ואופציה לאשר הגעה. מי שמקבל את ההזמנה (וזה לא משנה אם הוא קיבל בווטסאפ או בסמס) יכול להשיב בלחיצת כפתור אם הוא מגיע או לא. זוהי דרך מתקדמת וירוקה (חוסכים בנייר ופגיעה בטבע!) להזמין אורחים לאירועים היום.

הדרך היחידה לקבל נתונים בכל רגע נתון ולארגן את האירוע בלי לחץ
בכל פעם שאורח משיב להזמנה הדיגיטלית שנשלחה אליו (אם הוא מגיע או לא), אתם מקבלים את הדיווח ישירות אליכם. תוכלו לעדכן בטבלאות השונות ולהבין איפה אתם עומדים בכל רגע נתון. יהיו אורחים שישיבו מייד ויהיו את אלו שייקח להם יותר זמן להשיב. ניתן גם להוסיף אופציה של הודעת סמס נוספת שבה תזכורת לאירוע ואישור הגעה. במקום לחכות עם אישורי ההגעה לרגע האחרון, למעשה יש לכם נתונים עוד משלב ההתחלה, מה שמאפשר לכם לארגן את החתונה בלי לחץ ועם מידע אמין ומדיוק.

אישורי הגעה בלחיצת כפתור מדויקים יותר ואמינים יותר מכל דרך אחרת
עד לפני כמה שנים היה נהוג לבצע אישורי הגעה באמצעות שיחות טלפון. יכול להיות שזה היו חברים של הזוג שביצעו את השיחות, חברה חיצונית או אפילו הזוג עצמו. כשאנשים נדרשים להשיב בשיחת טלפון האמינות של התשובה שלהם לא תמיד גבוהה כל-כך כיוון שהם חוששים לאכזב את הזוג. המציאות בשטח מוכיחה שכאשר אורחים נדרשים להשיב להודעת סמס עם אישורי הגעה (כלומר רק ללחוץ כן או לא) הם נותנים תשובה אמינה ומדויקת יותר. זה אומר שאישורי הגעה שמצורפים להזמנה דיגיטלית מציגים לכם נתונים אמינים ומדויקים יותר שמאפשרים לכם לתכנן את האירוע שלכם בצורה יעילה הרבה יותר.
Our worldwide projects