טיפים לבניית רשימת מוזמנים לחתונה שלכם

השלב הראשון בתכנון החתונה שלכם הוא עריכה של רשימת מוזמנים. זה צריך לקרות לפני שתלכו לראות אולמות וגני אירועים, לפני שתסגרו די ג'יי וגם השמלה והחליפה יכולות לחכות.

רשימת מוזמנים היא ההתחלה והבסיס של כל חתונה וממנה מתקדמים אל השלבים הבאים. יש שיגידו שבנייה של רשימת מוזמנים היא החלק הקשה ביותר ואנחנו לא נתנגד לאמירה הזו. יש משהו בחלק הזה שמצריך תהליך אישי משמעותי של הבנה מי חשוב לכם שיהיה בחתונה שלכם ומי לא. על איזה מוזמנים אתם יכולים לוותר ובלי איזה לא תוכלו לקיים את האירוע. כמעט לכל זוג יש הגבלה של מוזמנים ולכן התהליך הזה מצריך פשרות וויתורים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבנות את רשימת המוזמנים המדויקת לכם

קודם כל ולפני הכל הגיעו להסכמה לגבי אופי וגודל החתונה שלכם
החלק הזה הוא הכרחי בבניית רשימת מוזמנים והוא משותף לכם, החתן והכלה. זהו החלק הראשוני והבסיסי שבו שניכם צריכים לדמיין את החתונה שלכם ולהחליט איך אתם רוצים שהיא תראה. האם אתם רוצים חתונה גדולה במיוחד? אולי בכלל חתונה קטנה ואינטימית? אולי אתם מאלו שמעדיפים להזמין את המשפחה הקרובה לשלב החופה ואת החברים לשלב האוכל והריקודים? אחרי שתתאמו ציפיות ביניכם ותגיעו להסכמה מדויקת לגבי אופי וגודל החתונה תוכלו להמשיך ולבנות את רשימת המוזמנים כפי שהיא נגזרת מההחלטות שלכם.

התחילו למפות את האורחים לפי קבוצות
המוזמנים לחתונה יכולים להתחלק בקלות לפי קבוצות: משפחה קרובה, משפחה רחוקה, חברים מהבית, חברים מהצבא, חברים מהעבודה , מהלימודים וכו'. מומלץ לערוך רשימה של "קבוצות" ולכתוב מתחת לכל קבוצה את כל האנשים שתרצו להזמין. זוהי רשימה ראשונית שעשויה להצטמצם או לגדול בהמשך, אבל חשוב שהחלוקה לקבוצות תהיה. כך תוכלו להיות בטוחים שלא שכחתם אף אחד וזה גם יעשה את הדברים מסודרים וברורים יותר.

תכננו מהי "הקצבת המוזמנים" שאתם נותנים להורים ולאחים והקפידו לעמוד בכך
בכל רשימת מוזמנים יש רשימה נפרדת שהיא של ההורים והאחים שלכם. חשוב לזכור שהאירוע שלכם הוא באיזשהו אופן גם האירוע שלהם וגם להם יש רשימת מוזמנים משל עצמם. מצידכם חשוב להקפיד על הקצעה ברורה של מספר אורחים שאתם נותנים להם. הדרך הנוחה ביותר היא לנקוב במספר של מוזמנים ולתת להם להתמודד בעצמם עם ההחלטה על מי לוותר. עליכם מוטלת האחריות לוודא שהם לא חורגים מההקצבה שנתתם להם.
Our worldwide projects