ירוק יותר, נוח יותר, יעיל יותר - הזמנה לאירוע בדיגיטל

מתי בפעם האחרונה קיבלתם הזמנה לאירוע כמו פעם? הזמנה כזו שמגיעה באמצעות הדואר, בתוך מעדפה ועל גבי נייר קרטון? כנראה שהרבה זמן לא נתקלתם בממצא ההיסטורי הזה והסיבה לכך היא שכמעט כל בעלי השמחות התקדמו אל הדבר הבא שנקרא הזמנה דיגיטלית.

זה נכון לגבי חתונות, בר ובת מצוות ובטח שלגבי בריתות, שבהן זמן ההתארגנות הוא קצר יותר. הזמנה דיגיטלית היא הדבר החם ביותר בעולם האירועים ואם תשאלו אותנו נגיד לכם שלדעתנו ממש לא מדובר בטרנד חולף, אלא בשינוי מבורך שכאן כדי להישאר. הנה הסיבות העיקריות לכך שגם אתם חייבים הזמנה דיגיטלית לחתונה שלכם.

הזמנה דיגיטלית היא הזמנה אקולוגית! כדור הארץ יגיד לכם תודה
עם המודעות הכל-כך גדולה שיש היום לשמירה על הסביבה, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להדפיס מאות הזמנות מנייר. וזה עוד לפני שדיברנו על כל העצים שיכרתו עבור המעטפות להזמנות שלכם... גם אם אתם לא מחשיבים את עצמכם כאנשים אקולוגים יותר מידי, יש לכם דרך יעילה ומתקדמת יותר להזמין את האורחים שלכם והיא ממש לא מצריכה מכם וויתורים או פשרות.  הזמנה דיגיטלית היא הזמנה ירוקה ואקולוגית ואם רק תחשבו את העצים שחסתכם בכריתתם, אנחנו בטוחים שתתמלאו נחת.

הזמנה דיגיטלית נוחה יותר לכם ובטח שנוחה יותר לאורחים שלכם!
כשאמרנו שהזמנה דיגיטלית לא מצריכה מכם וויתורים או פשרות שכחנו לציין שהיא הרבה הרבה יותר נוחה מהזמנה מודפסת, גם לכם וגם לאורחים שלכם. מכם זה חוסך את ההדפסה, הכנסה למעטפות ושליחה בדואר ומהאורחים שלכם זה חוסך שמירה של ההזמנה. הם יקבלו את ההזמנה בהודעת סמס או ווטסאפ והיא תישאר בארכיון הטלפון הנייד שלכם. קל, פשוט ומאוד מאוד נוח.

הזמנה דיגיטלית היא הדרך היעילה ביותר להזמין אורחים לאירוע
דיברנו על נוחות לכם ולמוזמנים, דיברנו על שמירה על הסביבה אבל עוד לא דיברנו על האפקטיביות הגדולה שיש להזמנה דיגיטלית. אפשר לצרף להזמנה השגרתית מגוון אופציות כמו למשל: אישורי הגעה בלחיצת כפתור, לינק לווייז עם מיקום האירוע, לינק עם אופציה לתשלום מתנה באשראי ואפשרויות נוספות. זה הופך את כל המשימה של ארגון חתונה לכל-כך יותר נוחה והרבה פחות מסורבלת מבעבר.
Our worldwide projects